امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۲۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10355
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه این اکشن را کریستین گادگاست نوشته است و همسورث در آن، در نقش جوانی اهل کالیفرنیای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه این اکشن را کریستین گادگاست نوشته است و همسورث در آن، در نقش جوانی اهل کالیفرنیای جنوبی بازی می‌کند.

این کاراکتر که جک نام دارد به کار موج‌سواری علاقه بسیار زیادی دارد و به عنوان یک رزمنده نظامی موج سوار، در این منطقه کار می‌کند.

پس از اولین مأموریت مهم و پیچیده‌ای که جک در آن شرکت می‌کند، زندگی وی دستخوش یک تغییر بسیار مهم شد و او دعوت به همکاری با یک گروه ویژه می‌شود.

ماموریت این گروه، آزمایش نسل تازه‌ای از هواپیماهای تک نفره است و کاراکتر جک، در جریان این آزمایش با یک سری ماجراجویی و توطئه روبرو می‌شود.او به زودی می‌فهمد سر نخ این توطئه‌ها از سوی چند تن از فرماندهان مافوق خود اوست و تصمیم می‌گیرد علیه آنها به مبارزه برخیزد.

بعضی از منابع نزدیک به پروژه، از شباهت‌های آن با مجموعه فیلم اکشن دلهره‌آور و افشاگرانه «بورن»(با بازی مت دیمون) صحبت می‌کنند.

کلید فیلم‌برداری «ظهور آرو‌را» اواخر فصل تابستان در کالیفرنیا زده می‌شود. هزینه تولید فیلم حدود 45 میلیون دلار برآورد شده است.

هنوز کارگردانی برای این اکشن ماجراجویانه انتخاب نشده است. ولی احتمال زیادی وجود دارد کریستین گادگاست خودش امر کارگردانی آن را به عهده بگیرد.

لیام همسورث برادر جوانتر کریس همسورث ( بازیگر نقش ابرقهرمان تور در مجموعه فیلم «تور») تازه از بازی در قسمت دوم«بازی‌های هانگر» فارغ شده است.

او که سال قبل در قسمت دوم«بی‌مصرف‌ها» هم بازی داشت، به زودی اکشن دلهره‌آور ضد سرمایه‌داری «پارانویا» را در کنار هریسون فورد، روانه پرده سینماهای جهان خواهد کرد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار