امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103556
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۲۵
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان، اسماعیل احمدی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امام راحل گاهی به مطبوعات و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان، اسماعیل احمدی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امام راحل گاهی به مطبوعات و رادیو‏های آن زمان می‏‌فرمود که چرا هر وقت رادیو را باز می‏کنم باید مرا تیتر یک کنید بروید آن کشاورزی که محصول خوبی داشته یا پزشکی که عمل جراحی موفقیت‏آمیزی داشته را انعکاس دهید.

وی با بیان اینکه کارشناس‏ترین فرد انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: هیچ کشوری جز ایران برای رهبری خود شرایط چون دانشمند بودن و مجتهد بودن نمی‏‌گذارد.

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه آمریکا در حالی مدعی آزادی است که نظامش حزب سومی ندارند، افزود: در رسانه‏‌های آنها شاهد هستیم که به علت نبود معنویت هر روز فساد‏های اخلاقی و مالی روسای جمهور و مقامات بلندپایه این کشورها افشا می‌‏شود.

وی ادامه داد: اما در کشور ما رهبری واجدالشرایط حاکم است که فقیه به همه علوم روز است و با درک درست از شرایط روز سیاسی اجتماعی جامعه و تبیین سیاست‏‌های درست سیاستی مانند اقتصاد مقاومتی را برای رفع مشکلات مردم ابلاغ می‏کند.

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین مقام معظم رهبری در ریزترین مسائل کشور شناخت و اطلاعات لازم را دارد، خاطرنشان کرد: اگر در نامگذاری امسال دقت کنید به راحتی دغدغه قاطبه مردم را در این نامگذاری مشاهده خواهیم کرد.

جامعه ما باید در تمام شئونش اسلامی باشد

احمدی ادامه داد: جامعه ما باید در تمام شئونش اسلامی باشد چرا که در آن چیزی که باعث شده است کشور ما الگو منطقه باشد همین اسلامی بودن همه امور است.

وی اضافه کرد: اگر همه جای کشور اسلامی شود ولی رسانه‏‌ها ما اسلامی نشود یک جای این کشور لنگ می‏زند.

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به توطئه‏‌های دشمنان گفت: در گذشته سه چهار شبکه ماهواره‌‏ای فارسی زبان بر علیه نظام تبلیغ می‌‏کردند ولی هم اکنون 165 شبکه ماهواره‏‌ای فارسی زبان و 80 شبکه رادیویی فارسی زبان 24 ساعته علیه این انقلاب مشغول سمپاشی هستند.

احمدی در پاسخ به انتقاد به بی‏‌محلی که برخی مدیران نسبت به مطبوعات و خبرگزاری‏‌ها دارند، گفت: ما ارزش خبری به نام شهرت داریم که به راحتی چک سفید به مسئول می‏دهیم و از فضای رسانه ما هر چه که دلشان می‏‌خواهد می‏‌گویند و موجب اختلاف‏‌افکنی مذهبی می‏‌شوند که مقصر ما رسانه‏‌ها هستیم.

ایجاد امید و آرامش باید هدف اصلی مطبوعات ما باشد

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امام ارزش خبری جدیدی به نام عمل صالح را به وجود آورد، گفت: تا وقتی آن مسئول که عمل صالح نداشته باشد نباید آن را برجسته کنیم.

احمدی با اشاره به اینکه ایجاد امید و آرامش باید هدف اصلی مطبوعات ما باشد، خاطرنشان کرد: برخی صفحات اجتماعی و حوادث رسانه‏‌ها مدرسه جرم‏آمیزی برای جوانان و مجرمان شده است.

وی تصریح کرد: باید رسانه‏‌های ما دقت کنند و به ارزش خبری عمل صالح به عنوان اصلی‌‏ترین اولویت رسانه‏‌های اسلامی مورد توجه قرار دهند.

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین همچنین با اشاره به پرداختن به نقد اسلامی خاطرنشان کرد: هم اکنون نقد در رسانه‏‌های ما تبدیل به نقد حزبی و جناحی شده است به طور مثال چون دولت یازدهم در جناح ما نیست پس اگر وزارت بهداشت آن کار خوبی به نظام سلامت را اجرا می‏‌کند نباید تیتر یک زد.

احمدی با بیان اینکه در نقد اسلامی، کلان را نباید خراب کرد باید باید به جزء پرداخت، اظهار داشت: دیگر رسانه‏‌ها مثل گذشته ابزار پیام نیست بلکه امروزه خود رسانه تبدیل به پیام شده است.

وی افزود: تمدن نوین اسلامی که امام خمینی (ره) تعبیر اتحاد جماهیر اسلامی را به‌کار بردند و در آخرین پیامش در هفته بسیج در سال 1367 عبارت «بسیجیان جهان اسلامی» را به‌کار برد نشان از راه صد سال‌ه‏ای بود که یک شبه طی کردند.

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه امام راحل رسالت تمدن نوین اسلامی را به بسیجیان سپردند، افزود: امروز بسیج در کشورهای مختلف اسلامی شکل گرفت و همه شاهد بودند که با بیداری اسلامی چگونه قدرت‏های پوشالی وابسته به غرب به زیر کشیده شد.

انتهای پیام/2307/الف40/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها