امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103577
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان، سیدمرتضی مدنی‌فدکی اظهار کرد: از ابتدای

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان، سیدمرتضی مدنی‌فدکی اظهار کرد: از ابتدای مردادماه تاکنون 908 پرونده تخلفاتی اهم از بهداشت و درمان، قاچاق کالا و ارز و کالا و خدمات وارد اداره کل تعزیرات حکومتی استان شده که از این میزان 655 فقره پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته و مختومه شده که متخلفان نیز به میزان 9 میلیارد و 235 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شده‌اند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان افزود: بیشترین میزان تخلفات صورت گرفته در مردادماه سال جاری مربوط به کالا و خدمات سپس قاچاق کالا و ارز و در نهایت بهداشت، دارو و درمان است.

این مسئول بیان کرد: بیشترین ورودی پرونده اختصاص دارد به شهرستان زاهدان و شهرستان زابل و کمترین ورودی پرونده را در شهرستان چابهار داشته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: هدف ما حفظ حقوق مردم است و در این زمینه تمام تلاشمان را به کار بسته‌ایم و همانگونه که از ابتدای سال طرح‌های مختلف برای رفاه و آسایش هم استانی‌ها برگزار شده از جمله طرح نوروزی، طرح هدفمندسازی یارانه‌ها و طرح ضیافت در حال حاظر نیز طرح تابستانه در حال برگزاری است.
انتهای پیام/75009/ش/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها