امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103582
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
فاطمه دانشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به آخرین وضعیت راه‌اندازی سامان‌سراهای ویژه کودکان بی‌سرپرست اظهار داشت: جانمایی محل برای ...

فاطمه دانشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به آخرین وضعیت راه‌اندازی سامان‌سراهای ویژه کودکان بی‌سرپرست اظهار داشت: جانمایی محل برای راه‌اندازی سامان‌سراهای اشاره شده انجام شده است و پیش‌بینی می‌شود طی ماه‌های آینده در چند منطقه از تهران این سامان‌سراها راه‌اندازی شود.

وی ادامه داد: با هماهنگی‌های صورت گرفته با شهرداری تهران قرار است سامان‌سراهای اجاره شده در مناطق جنوب تهران و از جمله منطقه 12 و 15 راه‌اندازی شود.

دانشور اضافه‌ کرد: یکی دیگر از برنامه‌های کمیته اجتماعی شورای شهر تهران حمایت از کودکان بی‌سرپرست است که در این زمینه مقرر شده، تفاهم‌نامه‌ای با سازمان بهزیستی جهت حمایت از این کودکان به امضا برسد.

عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: هم‌اکنون دستگاه‌های حمایتی از جمله بهزیستی و کمیته امداد در سطح کشور فعالیت‌هایی را در حوزه حمایت از کودکان بی‌سرپرست انجام می‌دهند اما این برنامه‌ها و فعالیت‌ها به صورت متمرکز و بدون موازی‌کاری صورت گیرد.

دانشور در پایان گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی در دوره چهارم یکی از سیاست‌های اعضا محسوب می‌شود که در این زمینه طرح‌ها و لوایح خوبی در یکسال گذشته به تصویب رسیده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها