امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۷:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103588
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان سید محمود میرفیضی ظهر امروز در حاشیه جلسه تجلیل از خبرنگاران فعال حوزه انتظامی استان گلستان در

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان سید محمود میرفیضی ظهر امروز در حاشیه جلسه تجلیل از خبرنگاران فعال حوزه انتظامی استان گلستان در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: در تاریخ 31 تیر ماه سال جاری فردی به پلیس آگاهی رامیان مراجعه و اعلام کرد که فرزند 20 ساله وی شب گذشته از خانه خارج و تاکنون بازنگشته است.

وی ادامه داد: فرد مراجعه‌کننده به پلیس اظهار کرد که فردی از طریق تلفن همراه فرزندش تماس گرفته و ادعای به گروگان گرفتن فرزند 20 ساله‌اش را داشته و برای آزادی وی تقاضای 500 میلیون تومان وجه نقد کرده است.

فرمانده انتظامی استان گلستان خاطر نشان کرد: پس از اظهارات این فرد بلافاصله تیم تخصصی پلیس آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شده و با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی احتمال داده شد که فرد ربوده شده در استان سیستان و بلوچستان باشد.

میرفیضی اضافه کرد: بلافاصله با هماهنگی لازم تیم ویژه به این استان اعزام شد و در تحقیقات به این نتیجه رسیدیم که محل نگهداری گروگان باید در شهرستان زابل باشد.

وی گفت: در همین راستا اقدامات اطلاعاتی و رصدهای مداوم در منطقه تشدید شد و محل‌های مشکوک تحت نظر شبانه‌روزی قرار گرفت و در نهایت 2 نفر از گروگان‌گیران شناسایی شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: پس از شناسایی افراد مشخص شد که آنها دارای سوابق آدم‌ربایی و سرقت بوده و با اقدام فوری و ضربتی پلیس این دو نفر دستگیر و خودرویی که گروگان با آن ربوده شده بود نیز توقیف شد.

میرفیضی افزود: پس از دستگیری ربایندگان اعتراف کردند که گروگان را به شهرستان خان‌ببین استان گلستان منتقل کرده که با انجام یک عملیات موفق در گلستان یکی دیگر از گروگان‌گیران دستگیر و خودروی دیگری نیز در ارتباط با این پرونده توقیف شد.

وی اضافه کرد: گروگان‌گیران که با اقدامات ویژه پلیس از دستگیری همدستان خود مطلع شده و عرصه را بر خود تنگ دیده بودند گروگان را آزاد کرده و با انجام تشریفات قانونی گروگان 20 ساله صحیح و سالم به آغوش خانواده بازگشت.

میرفیضی در پایان درخصوص علت و انگیزه این واقعه عنوان کرد: با بررسی‌های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که این گروگان‌گیری به دلیل مسائل مالی و اختلافات گروگان‌گیران با پدر خانواده بوده است.

انتهای پیام/83004/ق40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار