امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103589
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
زین‌العابدین زینال‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار کرد: غفلت والدین، مرگ کودک خردسال را در کانال آبیاری شهرستان چایپاره رقم ...

زین‌العابدین زینال‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار کرد: غفلت والدین، مرگ کودک خردسال را در کانال آبیاری شهرستان چایپاره رقم زد.

وی افزود: بر اساس اطلاع اهالی از غرق شدن کودک در کانال آب شهری رسیدگی به موضوع در جریان کار ماموران امدادی جمعیت هلال‌احمر شهرستان چایپاره قرار گرفت.

رئیس جمعیت هلال‌احمر چایپاره اظهار کرد: این کودک به همراه دوستان خود مشغول بازی بود که به منظور آب‌تنی وارد کانال آب شده و در نهایت به دلیل عدم توانایی در برابر جریان آب جان خود را از دست می‌دهد.

زینال‌پور تصریح کرد: به محض اطلاع، نیروهای امدادی جمعیت هلال‌احمر شهرستان چایپاره به همراه ست نجات و تیم غواصی به محل اعزام و نسبت به امدادرسانی اقدام کردند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر چایپاره گفت: پس از جست‌وجوی بسیار نیروهای امدادی و تیم غواصی در نهایت جسد کودک کشف و جهت رسیدگی تحویل مراجع قضایی شد.

وی غفلت والدین را مهم‌ترین دلیل بروز این حادثه عنوان کرد و افزود: والدین همواره باید مراقب کودکان خود باشند چرا که یک لحظه غفلت یک عمر پشیمانی را به همراه دارد.

انتهای پیام/61004/ر20/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها