امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103597
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
فریدون میروهابی در حاشیه برگزاری المپیاد علمی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین، اظهار کرد: مرحله دوم این ...

فریدون میروهابی در حاشیه برگزاری المپیاد علمی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین، اظهار کرد: مرحله دوم این المپیاد در برخی استان‌ها مانند آذربایجان غربی و شرقی، کرمانشاه، قزوین، خراسان رضوی، یزد، تهران بزرگ، قم، فارس، کرمان، سمنان، گلستان و خراسان جنوبی که میزبان برگزاری این مسابقه بودند، برگزار شده است.

وی افزود: برخی از استان‌ها فقط میزبان برگزاری المپیاد علمی ویژه دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر استان خودشان بودند و برخی دیگر نیز میزبان دانش‌آموزان چند استان همجوار بودند.

مسئول برنامه‌ریزی آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه مرحله نخست المپیاد علمی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر همزمان با سراسر کشور در استان‌ها برگزار شده است، تصریح کرد: 2 هزار و 400 نفر برگزیدگان این المپیاد بودند که به مرحله دوم راه یافتند.

میروهابی با بیان اینکه مرحله دوم المپیاد علمی دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر ویژه دانش‌آموزان مقطع تحصیلی دوم و سوم دبیرستان در سه رشته علوم انسانی، تجربی و ریاضی برگزار شده است، افزود: به برگزیدگان برتر این مرحله جوایز نفیسی نیز اهدا می‌شود.

وی تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان و شناسایی دانش‌آموزان نخبه شاهد و ایثارگر و معرفی آنان به دانش‌پژوهان شاهد برای دریافت خدمات را از جمله اهداف برگزاری این المپیاد عنوان کرد.

تأسیس مرکز آزمون در بنیاد شهید و امور ایثارگران

این مسئول به تأسیس مرکز آزمون در بنیاد شهید و امور ایثارگران اشاره کرد و ادامه داد: اقدامات ابتدایی راه‌اندازی این مرکز انجام شده و پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان شهریور ماه سال جاری، مرکز یاد شده در این نهاد تأسیس شود.

مسئول برنامه‌ریزی آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران اضافه کرد: با راه‌اندازی این مرکز آزمون‌های دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر به صورت مستمر و مداوم با نظارت کامل این بنیاد در استان‌ها برگزار می‌شود.

وی افزود: همچنین مرکز یاد شده، برگزاری آزمون‌های دوره‌ای را برای دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر در دستور کار خود دارد.
انتهای پیام/77009/ط30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها