امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10360
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 185
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفتمین جشنواره‌ موسیقی جوان با هدف شناسایی و تشویق جوانان مستعد و خلاق در سراسر کشور برگزار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفتمین جشنواره‌ موسیقی جوان با هدف شناسایی و تشویق جوانان مستعد و خلاق در سراسر کشور برگزار می‌شود. این جشنواره در دو حوزه موسیقی کلاسیک ایرانی توسط انجمن موسیقی ایران برگزار می‌شود.

این جشنواره ضمن تشویق موسیقیدانانِ جوانِ مستعد تلاش می‌کند تا الگوهای کلاسیک و خلاقیت مبتنی بر ریشه‌های فرهنگی را مورد تأکید قرار دهد. 

شرکت کنندگان در جشنواره موسیقی جوان شرایط خاصی را باید داشته باشند که برای کسب اطلاعات بیشتر باید به پایگاه رسمی جشنواره به نشانی (www.nay.ir)‌ و یا سایت (www.music.farhang.gov.ir) مراجعه نمایند.

بنابراین گزارش ، هفتمین جشنواره موسیقی جوان به پیشنهاد انجمن موسیقی ایران و با موافقت معاونت هنری و نیز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، قرار است  به دبیری هومان اسعدی شهریورماه امسال در تهران برگزار شود. شورای سیاستگذاری جشنواره موسیقی جوان با حضور اساتیدی همچون؛ حسین علیزاده، شهرام ناظری، رامبد صدیف، مجید کیانی و داریوش طلایی می‌باشد.
انتهای پیام/ ا
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها