امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103602
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یزد، علی ربیعی، بعد از ظهر امروز در ادامه سفر خود به استان یزد با حضور در شهرستان‌های اردکان و میبد، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یزد، علی ربیعی، بعد از ظهر امروز در ادامه سفر خود به استان یزد با حضور در شهرستان‌های اردکان و میبد، به مرکز ژنتیک میبد رفت و آزمایشگاه تخصصی «سیتو ژنتیک مولوکی» را افتتاح کرد.

با افتتاح این آزمایشگاه، دو دستگاه CDH ARRAY و میکروسکپ نیکون راه‌اندازی شد که این دستگاه‌ها برای بررسی تناقض در حذف و اضافه کرومز و عملیات FISH مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شهرستان میبد هم‌اکنون به قطب آزمایش‌های ژنتیک جنوب‌شرق کشور تبدیل شده و بهره‌برداری از این آزمایشگاه، گامی بزرگ در راستای توسعه فعالیت‌های این مرکز خواهد بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دیروز به استان یزد سفر کرده و دیشب به شهرستان بافق رفت و در آنجا ضمن کلنگ‌زنی پروژه درمانگاه تخصصی، در جمع کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی بافق حاضر شد و مشکلات و خواسته‌های آنها را بررسی کرد.

وی همچنین از برخی از پروژه‌های صنعتی و جوار معدنی بافق بازدید کرد.

ربیعی در ادامه سفر دو روزه خود به استان یزد، امروز در شهرستان‌های اردکان و میبد حضور یافت و چند پروژه عمرانی از جمله مرکز جامع توانبخشی سالمندان اردکان را افتتاح کرد و عصر امروز نیز در یزد ضمن افتتاح چند پروژه، در جلسه شورای اشتغال حضور خواهد یافت.

انتهای پیام/2464/ح20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها