امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103606
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از عنبرآباد، عباس عبادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر این اساس فرهنگیان و دانش‌آموزان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از عنبرآباد، عباس عبادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر این اساس فرهنگیان و دانش‌آموزان عنبرآبادی به منظور کمک در ساخت این گنبد ملکوتی و بهره‌مندی از اجر معنوی این عمل خیر برای خرید هشت خشت طلا به بارگاه ملکوتی امام حسین (ع) مشارکت کردند.

وی ارزش ریالی هر خشت طلای را برای ساخت گنبد ملکوتی امام حسین (ع) 21 میلیون و 500 هزار ریال ذکر کرد و افزود: بر همین اساس فرهنگیان و دانش‌آموزان شهرستان عنبرآباد با واریز مبلغ 172 ملیون ریال وجه نقد به حساب ستاد عتبات در شهرستان مشارکت خود را اعلام داشتند.

عبادی عنوان کرد: اعتقاد قلبی ما بر این است که ساخت و بازسازی گنبد مطهر امام حسین (ع) سعادتی است که نصیب مردم استان کرمان و به ویژه فرهنگیان در این برهه از زمان که دشمنان اعتقادات ما را مورد هجوم و حمله قرار داده‌اند، شده است.

وی از ادامه جمع‌آوری هدایا و نذورات در این امر معنوی خبر داد و گفت: همکاران و دانش‌آموزانی که موفق به مشارکت در این طرح نشده‌اند یا می‌خواهند مبالغ بیشتری هدیه کنند، می‌توانند با مراجعه به رابط ستاد در روابط عمومی اقدام کنند.

انتهای پیام/80005/ق20/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها