امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103608
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، محمدعلی نجفی ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران گیلان در مجتمع خاتم‌الانبیا (ص) رشت اظهار کرد:

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، محمدعلی نجفی ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران گیلان در مجتمع خاتم‌الانبیا (ص) رشت اظهار کرد: بسیاری از مدیران اصحاب رسانه فاصله می‌گیرند اما بنده بسیار علاقه‌مند هستم با خبرنگاران ارتباط تنگاتنگ داشته باشم.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاری حرفه‌ای سخت است، گفت: حرفه خبرنگاری عشق و هنر است و خبرنگاران باید متعهد به قلم و آزاده باشند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه خبرنگاران باید واقعیت‌ها و حقایق را انعکاس دهند متذکر شد: نقش رسانه‌ها در ایجاد ارتباطات دوسویه مردم و مسئولان بسیار اساسی است و از این نظر باید صادقانه و بدون غرض‌ورزی بنویسند.

وی افزود: مدیران نباید انتظار داشته باشند تا آنچه که خودشان توقع دارند توسط خبرنگاران نوشته شود.

نجفی با اشاره به رونق شرایط کسب و کار در گیلان خاطرنشان کرد: از تمام سازمان‌ها و بخش‌های خصوصی که در بهبود شرایط کسب و کار استان تلاش کرده و موجب شدند تا استان گیلان از سوی مرکز پژوهش مجلس شورای اسلامی در بحث رونق محیط کسب و کار مقام اول را کسب کند، تشکر می‌کنم.

وی فرهنگ را زیربنای تمام کارها دانست و گفت: امروزه نیازمند اقتصاد پویا و اشتغال در استان هستیم.

استاندار گیلان تشکیل کارگروه تولید و صنعت در استان را یکی از اهداف مهم اعلام کرد و یادآور شد: یکی از اقدام‌های بسیار مهم استانداری گیلان در روزهای اخیر تشکیل کارگروه تولید و صنعت  در استان است.

وی خاطرنشان کرد: در سال‌های 91 و 92 و به دلیل وجود تورم شدید تولید و صنعت استان با مشکلات بسیاری مواجه شد که امیدواریم با تشکیل کارگروه مذکور مشکلات فعلی برطرف شود.

نجفی بررسی مباحث راه‌آهن، ساخت سدها و معضل پسماند را از دیگر برنامه‌ها خاطرنشان کرد: موضوع پسماند باید پیگیری شود و ما باید فرهنگ استفاده از پسماند را اصلاح کنیم.

وی با اشاره به اینکه تولید روزانه 2 هزار تن پسماند زیبنده گیلان نیست، یادآور شد: فرهنگ گیلان زمین همواره زبانزد بوده است و ما باید در مباحث فرهنگی پیشگام باشیم.

استاندار گیلان تشکیل سازمان عمران و سواحل را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد و متذکر شد: برای جذب گردشگر به ظرافت و زیبایی نیاز داریم و برای حفظ زیبایی سواحل درصدد تشکیل سازمان  عمران و سواحل در استان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: درصدد هستیم تا در پرداخت مابه‌التفاوتی که وزارت ارشاد بابت حق بیمه  خبرنگاران پرداخت می‌کند نیز مشارکت داشته باشیم و شرایط بهتری برای زیرپوشش بیمه  قرار گرفتن خبرنگاران گیلانی فراهم کنیم.

انتهای پیام/2300/ق30              

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها