امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10361
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این روزها تب انتخابات در بین کاندیدهای ریاست جمهوری در حال شدت گرفتن است و هر یک از آنها با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این روزها تب انتخابات در بین کاندیدهای ریاست جمهوری در حال شدت گرفتن است و هر یک از آنها با شیوه های مختلفی سعی در بیان دیدگاه ها و نظرات خود دارند.

در این بین تبلیغات سهم بسزایی در معرفی هر کاندید دارد. در این بین رسانه‌های تصویری و مکتوب سهم مهمی در این راستا ایفا می کنند. نحوه و چگونگی تبلیغات یکی از مباحث مهم است که شناخت ابعاد آن می تواند در جذب مردم بسیار موثر باشد از این رو نشریه سروش در حوزه سیاسی خود بحث تبلیغات انتخاباتی را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و زوایای پنهان آن را موشکافی کرده است.

چندی پیش مجموعه تلویزیونی پروانه توانست نظر بسیاری از مخاطبان را به سمت خود جلب کند مجموعه ای که روایتگر تاریخ معاصر ایران با زبانی عاشقانه بود. پرونده این هفته مجله سروش گفتگو با جلیل سامان کارگردان این مجموعه و سارا بهرامی بازیگر نقش پروانه است. جلیل سامان که پیش از این ساخت مجموعه ارمغان تاریکی را در پرونده خود داشته این بار نیز توانسته گوشه ای از تاریخ این مرز و بوم را به نمایش بگذارد.

حوزه اقتصادی نشریه سروش نیز این بار به یکی از مباحث مهم جامعه امروز پرداخته،  موضوعی که ذهن بسیاری از جوانان جویای شغل را به خود مشغول کرده است. مبحث مهم اشتغال زایی همواره از سوی کارشناسان اجتماعی و اقتصادی مورد بررسی بوده و با تمام مشکلاتی که در این عرصه وجود دارد، باز هم بسیاری از محققان در پی راهکارهای مناسبی در این زمینه هستند. نشریه سروش نیز با نگاهی کارشناسانه راهکارهای مناسب برای ایجاد مشاغل جدیدی را ارزیابی کرده و به طرح پیشنهاداتی در این زمینه پرداخته است.

در این شماره همچنین مباحثی چون حقوق کپی رایت در ایران، گفتگو با امین الله رشیدی خواننده قدیمی کشور و گفتگوی غیر سیاسی با دکتر اسدالله بادامچیان و همسرش نیز وجود دارد. یکی دیگر از مطالب مهم این شماره سروش گفتگو با مرضیه وحید دستجردی وزیر سابق بهداشت است که در این بخش نیز موضوعات مهم و کلیدی مورد بحث قرار گرفته است.

هفته نامه سروش این شماره از امروز در کیوسک های مطبوعات سراسر کشور عرضه و قابل تهیه است. 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها