امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103619
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم»، «یوسف الحساینه» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به برقراری

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم»، «یوسف الحساینه» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به برقراری آتش‌بس 5 روزه موقت گفت: عملیات «بنیان مرصوص» ملت فلسطین و رزمندگان میدانی آن را متحد کرد و باید بر روی یک برنامه ملی مقاوم که قادر به تحقق پیروزیهای ملی باشد به توافق رسید.

وی افزود که درخواست‌های دشمن صهیونیستی برای تمدید مذاکرات آتش‌بس تلاشی ناامیدانه برای انکار پیروزی مقاومت و ایستادگی آن است و قدرت مقاومت در ساخت موشک ، بر شکست آن تاکید دارد و انتشار تصاویر مربوط به ساخت موشک توسط گردانهای «القسام» شاخه نظامی حماس و گردانهای «سرایا القدس» شاخه نظامی جهاد اسلامی در خلال جنگ غزه گواه آن است.

الحساینه گفت که سردرگمی و دستپاچگی ژنرال‌های صهیونیست دلیل اتحاد و یکپارچی سیاسی و نظامی گروههای مقاومت است و هیئت فلسطینی در قاهره بر حقوق ملت فلسطین و تحقق آن مانند دست‌آوردهای رزمندان در میدان تاکید دارد.

تیم مذاکرات آتش‌بس غزه در قاهره پس از پایان آتش‌بس موقت 72 ساعته از توافق برای آتش‌بس 5 روزه دیگری که از امروز پنجشنبه آغاز شده است خبر داد.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها