امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103620
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، طی نخستین انجمن اتحادیه ملت‌های آمریکای جنوبی (اوناسور) در شهر «کوچابامبا» بولیوی، با شرکت ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، طی نخستین انجمن اتحادیه ملت‌های آمریکای جنوبی (اوناسور) در شهر «کوچابامبا» بولیوی، با شرکت شهروندان کشورهای این اتحادیه به منظور ایجاد همگرایی در منطقه، یک بیانیه در برابر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی در نوار غزه صادر و به تصویب رسید.

خبرگزاری «تله‌سور» در این خصوص نوشت: «دامیان کوندوری» دبیر اجرایی کنفدراسیون اتحادیه کارگران روستایی بولیوی ضمن استقبال از شرکت‌کنندگان این انجمن که «اوو مورالس» رئیس جمهور بولیوی نیز در این نشست حضور داشت گفت: صدور این بیانیه توسط اتحادیه اوناسور جبهه‌ای در برابر نسل‌کشی اسرائیل در غزه می‌باشد.

رهبر کارگران روستایی بولیوی تاکید کرد: این بیانیه با بهره‌گیری از نتایج این رویداد تاسف بر‌انگیز در غزه و اینکه روسای جمهور عضو اتحادیه «اوناسور» رهبران مبارزات ضدامپریالیستی و ضد سرمایه‌داری در این منطقه هستند، تصویب شد.

به گزارش فارس، شمار قربانیان تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به غزه از 7 جولای (16 تیر) تا‌کنون حدود 2 هزار شهید و 10 هزار زخمی رسیده است.

در طول این مدت اکثر کشورهای آمریکای لاتین خاموش نمانده و با اعتراض علیه اقدامات رژیم صهیونیستی، آن‌ها را تنها محکوم این میدان اعلام کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار