امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103622
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 32
شیخ آفتاب، وزیر امور پارلمانی پاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام‌آباد با اشاره به چرایی تظاهرات مخالفان اظهار

شیخ آفتاب، وزیر امور پارلمانی پاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام‌آباد با اشاره به چرایی تظاهرات مخالفان اظهار داشت: پس از اینکه نواز شریف نخست وزیر پاکستان رسیدگی به نحوه انجام انتخابات را به دادگاه سپرد، «عمران‌خان» بعنوان یکی از رهبران مخالف دیگر بهانه‌ای برای برپایی تظاهرات ضد دولتی ندارد.

وی افزود: احزاب مخالف دولت تنها به منافع سیاسی خود می‌اندیشند و تظاهرات آنان نتیجه‌ای جز نابسامانی بیشتر و بحرانی تر شدن اوضاع سیاسی ندارد.

شیخ آفتاب خاطرنشان کرد: مردم، عمران‌خان را به عنوان نخست وزیر انتخاب نکردند این در حالی است که طاهر القادری چون می‌دانست مردم به وی رأی نمی‌دهند در انتخابات شرکت نکرد.

وی افزود: اعتراض‌های احزاب مخالف جنبه عمومی ندارد و فقط شامل یک طیف خاصی از احزاب سیاسی می‌شود.

این وزیر دولت پاکستان عنوان کرد: اعضای حزب طاهر القادری 3 پلیس را به قتل رسانده و تعداد زیادی از نیروهای پلیس را نیز زخمی کردند. این اقدامات طبق کدام قانون انجام شده است.

وزیر دولت مرکزی بیان کرد: زمانی که یک شخص بارها بیان کند که قانون پاکستان را قبول ندارد و دارای ملیت یک کشور خارجی باشد چنین کسی از نظر سیاسی چه جایگاهی می‌تواند داشته باشد.

شیخ آفتاب با اشاره به قانونی بودن دولت فعلی تاکید کرد: دولت با رأی مردم روی کار آمده و احزاب مخالف نمی‌توانند با برپایی تظاهرات چند هزار نفری و زیر پا گذاشتن دموکراسی، دولت را برکنار کنند.

وی تصریح کرد: اگر در مقابل مخالفان تسلیم شویم در آینده ممکن است گروه‌های شبه‌نظامی و افراطی نیز با برپایی تظاهرات به فکر تسخیر اسلام‌آباد و سرنگونی دولت بیفتند.

شیخ آفتاب در پایان خاطرنشان کرد: تمام قدرت‌های پیرو نظام دموکراسی از حزب مسلم لیگ شاخه نواز شریف حمایت می‌کنند و افرادی پشتوانه‌ای در میان ملت و پارلمان ندارند، به فکر سرنگونی دولت هستند.
انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار