امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103627
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام‌آباد، اوضاع سیاسی پاکستان امروز در سالگرد استقلال این کشور، ناخوشایند بود و گفته می‌شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام‌آباد، اوضاع سیاسی پاکستان امروز در سالگرد استقلال این کشور، ناخوشایند بود و گفته می‌شود هزاران مخالف دولت نوازشریف از شهرهای مختلف ایالت پنجاب در حال حرکت به سمت اسلام‌آباد هستند.

 بنابر اعلام شهباز شریف سروزیر پ دولت ایالتی پنجاب، به اعضای حزب تحریک عوامی اجازه داده شده است، تظاهرات مسالمت‌آمیز برگزار کنند.

وی دقایقی قبل در جمع خبرنگاران گفت: پس از برگزاری اجلاس با اعضای دولت پنجاب، به این نتیجه رسیدیم که به طرفداران طاهر القادری اجازه تظاهرات داده شود.

وی افزود: اعضای حزب تحریک عوامی حق به همراه داشتن سلاح را ندارند و اگر قصد داشته باشند به اموال عمومی خسارت وارد کنند، پلیس با آنها برخورد خواهد کرد.

طاهر القادری رهبر حزب تحریک عوامی اعلام کرده که هدف نهایی برگزاری تجمعات اعتراض‌آمیز اسلام‌آباد است و حتی اگر حزب تحریک انصاف آنان را همراهی نکند، حزب تحریک عوامی پایتخت پاکستان را تسخیر خواهند کرد.

اعضای حزب تحریک انصاف، لحظاتی قبل با شعار «تخت یا تخته دار» (یا تخت حکومت یا دار اعدام) از لاهور به سمت اسلام‌آباد حرکت کردند.

همچنین عمران‌خان با حاضر شدن در جمع اعضای حزبش عنوان کرد: همه مردم پاکستان باید برای بدست آوردن آزادی در تظاهرات امروز شرکت کنند.

وی افزود: هر چیزی قیمتی دارد و برای بدست آوردن آزادی باید تا سر حد مرگ جنگید.

عمرانخان گفت: گذشتگان ما کشور را از چنگ انگلیس‌ها آزاد کردند ما نیز سعی داریم کشور را از چنگ فرعون‌های زمان آزاد کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر راهپیمایی‌های روز آزادی به پیروزی برسد، همه مردم دنیا با احترام به مردم پاکستان خواهند نگریست.

در حالی که مخالفان دولت آماده می‌شوند پایتخت پاکستان را تسخیر کنند اعضای دولت به سر پرستی نواز شریف سرگرم برگزاری جشن‌ روز استقلال پاکستان هستند.

جمعی از فرماندهان ارتش و اعضای دولت با بر افراشتن پرچم پاکستان و زمزمه کردن سرود ملی پاکستان در جشن روز استقلال شرکت کردند.
انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها