امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103646
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دبیر کل حزب‌الله لبنان سید حسن نصرالله در بخش دوم گفت‌وگو با روزنامه الاخبار لبنان به مناسبت هشتمین ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دبیر کل حزب‌الله لبنان سید حسن نصرالله در بخش دوم گفت‌وگو با روزنامه الاخبار لبنان به مناسبت هشتمین سالروز پیروزی در جنگ ۳۳ روزه در سال ۲۰۰۶، که متن کامل آن فردا جمعه منتشر می‌شود، اعلام کرد که «هر کجا دفاع از محور مقاومت باشد حزب الله حضور خواهد داشت».
المنار با انتشار بخش‌هایی اندک از بخش دوم گفت‌وگو به نقل از الاخبار نوشت که سید حسن نصرالله در این گفت‌وگو تاکید کرده است که هر کجا پیروان تفکر تکفیری حضور داشته باشند زمینه برای داعش مهیا می‌شود. این امر بر اردن، عربستان و کشورهای عربی خلیج فارس منطبق است.
نصرالله در ادامه تصریح کرد: ترکیه و قطر از داعش حمایت می‌کنند و مطمئنیم که عربستان از آن در هراس است.
بنا بر این گزارش، دبیر کل حزب‌الله لبنان بار دیگر از حضور حزب‌الله در سوریه دفاع کرد، و با بیان اینکه اگر «در القصیر و القلمون (در سوریه) نمی‌جنگیدیم داعش الان به بیروت و ساحل (لبنان در مدیترانه) رسیده بود»، گفت: احساس خطر [از داعش] هر روز بیشتر می‌شود و مردم بیش از پیش مبارزه با علیه تکفیری‌ها را می‌پذیرند.
دبیر کل حزب‌الله لبنان به حمایت‌های صورت گرفته از افراد مسلح در سوریه از جانب طرف‌هایی در لبنان اشاره کرد و گفت: کمک از لبنان به گروهکهای مسلح در سوریه هنوز از حیث حمایت مالی، تسلیحاتی و راهنمایی هنوز ادامه دارد.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار