امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103665
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 107
به  گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بوشهر، جهانشیر یاراحمدی صبح امروز در جمع  هنرمندان هنرهای نمایش استان بوشهر اظهار داشت: در 25 سال ...

به  گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بوشهر، جهانشیر یاراحمدی صبح امروز در جمع  هنرمندان هنرهای نمایش استان بوشهر اظهار داشت: در 25 سال گذشته سه بار بحث برگزاری یک جشنواره بین‌المللی تئاتری در بوشهر مطرح شده است.

وی بیان کرد: نخست اوائل دهه هفتاد استاد ایرج صغیری این پیشنهاد مکتوب را به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ارائه کرد و عملا این طرح در استان مسکوت ماند.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر تصریح کرد: دومین‌بار نیز اوائل دهه هشتاد و در دوران ریاست میرشکار بر انجمن نمایش این مکتوب به مرکز ارائه شد ولی عملا مدیران وقت ارشاد پیگیری‌های لازم را انجام ندادند و طرح مسکوت ماند.

یاراحمدی گفت: اکنون در مردادماه 1393 انجمن هنرهای نمایشی بوشهر طرح مفصلی در این باره نگاشته که با نگاهی چند سویه ضمن بررسی اهمیت خلیج فارس و سابقه فرهنگی استان بوشهر پیشنهاد برگزاری این جشنواره را به طاهری مدیرکل هنرهای نمایشی کشور ارائه کرده است.

وی گفت: روشن است برای تصویب و اجرایی شدن این طرح باید مدیران ارشد استان تلاش کنند تا این اتفاق مهم در استان رقم بخورد، نسخه‌ای از این طرح نیز به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار بوشهر ارائه شده است.
انتهای پیام/66006/ح10/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها