امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10367
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 166
«محسن سوهانی »مستند ساز در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره  ساخت فیلم مستند تبلیغاتی برای سعید جلیلی گفت: تعدادی از مستندسازان فیلم هایی را ...

«محسن سوهانی »مستند ساز در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره  ساخت فیلم مستند تبلیغاتی برای سعید جلیلی گفت: تعدادی از مستندسازان فیلم هایی را برای سعید جلیلی می سازند که هنوز به صورت قطعی مشخص نیست کدامیک انتخاب و  پخش شود.  

وی درباره رویکرد او در این فیلم گفت: این فیلم با دیگر فیلم های انتخاباتی متفاوت است در این فیلم سعی شده با رویکردی طنز آماده نمایش شود در این فیلم تبلیغ مستقیمی صورت نمی‌گیرد و فیلم به نوعی روایت محور است.

سوهانی در ادامه گفت: برای ساخت فیلم به سراغ اقشار مختلف جامعه رفتیم  همچنین در کنار آن مدیریت آقای جلیلی در  پرونده اختلاس 3000 میلیاردی را دنبال می‌کنیم ، موضوعی که  تاکنون مطرح نشده است و نقش ایشان در شورای عالی امنیت ملی  در این خصوص نقش پررنگی بوده و به عنوان یکی از شاخصه های مدیریتی ایشان  به طور مشخص بحث می‌شود

وی درباره شاخصه های فیلم توضیح داد: مصادیق درباره مدیریت آقای جلیلی  زیاد است اما دیدگاه‌های ایشان درباره مسایل اقتصادی در کار ما دنبال می‌شودهمچنین دیدگاه ‌های ایشان در مباحث اقتصادی  مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی درباره مراحل فنی فیلم توضیح داد: نیمی از تدوین فیلم انجام شده است و تا اواخر هفته فیلم تحویل ستاد انتخاباتی آقای جلیلی خواهد شد .

تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند، عبارتند از:

تهیه کننده: محمود بابایی/ کارگردان: محسن سوهانی/ تصویربرداری: علی اسماعیلی شریف / تدوین و صداگذاری : فرزام محبی/ گرافیک و جلوه های ویژه: محمد حسن نکو پندار/ پژوهشگر و مدیر تولید: محسن جعفری /محصول گروه فیلمسازی صاعقه

محسن سوهانی  پیش از این ساخت فیلم‌های «فارسی شکر است » ، «کافه کربلا»، «عبدالبیتل رستگار می شود»، «محرم محرم» در کارنامه‌اش به ثبت رسانده که تاکنون جوایزی زیادی را نیز از جشنواره‌های مختلف دریافت کرده است.
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها