امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103693
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، موسسه جوانان آستان قدس رضوی چهار عنوان کتاب دیجیتال ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، موسسه جوانان آستان قدس رضوی چهار عنوان کتاب دیجیتال را برای بخش «کتاب دیجیتال‌های برتر» جشنواره بین‌المللی انتخاب کتاب سال رضوی ارسال کرده است.

«مهارت‌های زندگی در سیره رضوی»، «بزم محبت»، «به یادم باش» و «با تو عهد می‌بندم» عناوین کتاب‌های دیجیتالی است که به این جشنواره ارسال شده است.

کتاب دیجیتال «با تو عهد می‌بندم» میثاق‌نامه‌ای با هشتمین امام مهربانی است که براساس احادیث حضرت رضا(ع) تدوین شده و هر بخش از این اثر در خلال متنی دلنشین به بیان لطیف‌ترین و عمیق‌ترین جلوه‌های اخلاقی می‌پردازد.

کتاب دیجیتال «به یادم باش» شامل داستانک‌هایی کوتاه و آموزنده از زندگی امام رضا(ع) است که با هدف آموزش و ترویج سیره‌ی آن حضرت برای نسل جوان نوشته شده است.

کتاب دیجیتال «مهارت‌های زندگی در سیره‌ی رضوی» نیز به بیان نمونه‌هایی از مهارت‌های زندگی در سیره‌ اهل‌بیت(ع) به ویژه امام رضا(ع) می‌پردازد و خوانندگان با مطالعه این کتاب می‌توانند با اندیشه و سیره‌ علمی و عملی حضرت رضا(ع) آشنا شوند.

کتاب دیجیتال «بزم محبت» نیز حاوی زیارت‌نامه همراه با دلنوشته‌هایی به حضرت رضا(ع) است.

انتهای پیام/70005/ر/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها