امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103694
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم حجت‌الاسلام عبدالرضا حمادی ظهر امروز در نشست مسئولان برگزاری همایش حدیث رضوی 2 که در سالن همایش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم حجت‌الاسلام عبدالرضا حمادی ظهر امروز در نشست مسئولان برگزاری همایش حدیث رضوی 2 که در سالن همایش موسسه علمی فرهنگی دارالحدیث برگزار شد، با اشاره به همایش حدیث رضوی اظهار کرد: بررسی دقیق و عالمانه عصر رضوی، شناسایی فضای صدور احادیث رضوی و کشف تاثیر جریان‌های معاصر امام رضا(ع) بر احادیث رضوی از جمله اهداف این همایش است.

وی خاطرنشان کرد: اعلام فراخوان همایش در زمان مناسب صورت گرفت و مصاحبه تلویزیونی در همین زمینه برگزار شد و اطلاع‌رسانی در فضای مجازی صورت گرفت.

دبیر اجرایی همایش ملی حدیث رضوی 2 عنوان کرد: فراخوان همایش با همکاری شورای عالی انقلاب فرهنگی برای استادان قرآن و حدیث کشور ارسال شد و در اختیار پژوهشگران حوزه و دانشگاه قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: مصاحبه‌های علمی با استادان علوم قرآن و حدیث برگزار شد و برنامه‌ریزی لازم انجام شد تا در زمینه تدوین مقالات علمی هدایت و راهنمایی لازم صورت گیرد.

حمادی یادآور شد: 45 مقاله علمی و پژوهشی به دبیرخانه همایش ارسال شد و تعداد 6 مقاله به صورت سفارشی تدوین شده است.

وی عنوان کرد: اکنون مرحله ارزیابی مقالات درحال انجام است و مقالات مطلوبی تدوین شده که برای کتاب همایش امسال چاپ می‌شود.
انتهای پیام/78003/الف20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها