امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103696
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، جواد جعفری ظهر امروز در نشست مسئولان برگزاری همایش حدیث رضوی 2 که در سالن همایش موسسه علمی فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، جواد جعفری ظهر امروز در نشست مسئولان برگزاری همایش حدیث رضوی 2 که در سالن همایش موسسه علمی فرهنگی دارالحدیث برگزار شد، با اشاره به نیازهای جامعه کنونی در زمینه علوم حدیث اظهار کرد: مقام معظم رهبری تاکید فراوانی نسبت سبک زندگی دارند، بنابراین باید در این زمینه سرمایه‌گذاری لازم صورت گیرد و بر اساس احادیث زندگی خود را بنا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بسیار مایه خرسندی است که همایش حدیث رضوی بر عهده نهادی گذاشته شده که دارای تخصص لازم در این زمینه است.

مدیر عامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) عنوان کرد: بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) با تمام توان آمادگی دارد تا همکاری لازم در زمینه نتیجه‌بخشی فعالیت‌های این همایش را داشته باشد.

وی با اشاره نکات قابل تحسین در همایش سال جاری حدیث رضوی گفت: توجه به رسانه از جمله نقاط قوت محسوب می‌شود که در این زمینه به طور جدی ورود پیدا کرده که جای قدردانی در این زمینه وجود دارد.

جعفری خاطرنشان کرد: شناسایی افراد دارای تخصص در این زمینه برای سفارش مقاله از جمله نکات دیگر است و همچنین کیفیت آثار ارسالی به دبیرخانه همایش امسال قابل تقدیر است.

وی عنوان کرد: انجام مصاحبه‌ها در مجامع علمی و فرهنگی بستری برای برگزاری همایش در دوره‌های آینده را فراهم می‌کند.

مدیر عامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) با اشاره به رسالت همایش ملی حدیث رضوی 2 گفت: رسالت همایش حدیث رضوی این است که اندیشه‌های جدید را تولید کند و در زندگی روزمره مردم خودش را نشان دهد.

وی خاطرنشان کرد: بخشی از همایش باید به بهترین محصول تبدیل شود تا خودش را به بهترین شکل در رفتارهای مردم نشان دهد.

جعفری عنوان کرد: مباحثی که امام رضا(ع) نسبت به فرزند، همسر، همسایه و ازدواج داشتند در صحنه عمل و زندگی عموم مردم آورده شود و همچنین برگزاری میزگردهایی با حضور صاحب‌نظران می‌تواند در این زمینه مفید باشد.
انتهای پیام/78003/ط30/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها