امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103712
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۵
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرنگار فارس از بروجرد، سید محمد علی طباطبایی شامگاه پنج‌شنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) بروجرد در جمع خبرنگاران اظهار ...

به گزارش خبرنگار فارس از بروجرد، سید محمد علی طباطبایی شامگاه پنج‌شنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) بروجرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وضعیت درمانی موجود در این شهرستان نیازمند رسیدگی ویژه است.

وی با اشاره به فعالیت خوب رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) در استفاده از ظرفیت خیرین، خاطرنشان کرد: جذب 550 میلیون تومانی سرمایه خیرین توسط وی قابل تقدیر است.

معاون مشارکت‌های مردمی و اطلاع‌رسانی مجمع خیرین سلامت کشور همچنین فعالیت مجمع خیرین سلامت در بروجرد را تحسین‌برانگیز خواند و اضافه کرد: با توجه به نوپا بودن این مجمع، در مدت کوتاه فعالیت خود گام‌های خوبی را برداشته و اقدامات مثبتی را بنا نهاده است که نشان از فعالیت مسئولان آن در استفاده از ظرفیت عظیم خیرین دارد.

این مسئول عنوان کرد: امید است در آیند‌ه‌ای نزدیک در شهرستان بروجرد که شهر فقها و فرزانگان است، شاهد اقدامات بزرگی در حوزه سلامت با استفاده از مشارکت‌های خیرین باشیم.

طباطبایی با اشاره به وضعیت نه چندان مناسب حوزه سلامت در بروجرد، توجه ویژه به مسئله درمان این شهرستان و کمک در رفع نواقص آن را ضروری عنوان کرد.

وی اضافه کرد: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان و مجمع خیرین سلامت، اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) بروجرد سال آینده مورد بهره‌برداری قرار گرفته و دبیرکل این مجمع نیز در آئین افتتاح آن حضور می‌یابد.

این مسئول بیان کرد: امید است بتوانیم از پتانسیل‌های مشارکتی ایرانیان خارج از کشور نیز برای ارتقای حوزه بهداشت و درمان بروجرد استفاده کرده و در سفرهای بعدی شاهد تحول آن باشیم.

معاون مشارکت های مردمی و اطلاع‌رسانی مجمع خیرین سلامت کشور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه مجمع خیرین سلامت کشور چهار سال است فعالیت خود را آغاز کرده، گفت: این مجمع هم‌اکنون در سراسر کشور یکصد و 80 نمایندگی فعال دارد.

طباطبایی بیان داشت: این مرکز در سطح کشور 50 هزار نفر بانک اطلاعاتی خیرین و 5 هزار نفر هیئت امناء داشته و تا پایان سال 92، بیش از دو هزار و 400 میلیارد تومان جذب سرمایه مردمی در بخش سلامت داشته است.

وی در ادامه از اصحاب رسانه و خبرنگاران خواست، توجه ویژه‌ای به موضوع جلب مشارکت‌های مردمی و استفاده از پتانسیل خیرین داشته و در راه اشاعه بیشتر این فرهنگ معنوی اهتمام ورزند.

معاون مشارکت های مردمی و اطلاع‌رسانی مجمع خیرین سلامت کشور در پایان یک دستگاه تست شنوایی‌سنجی نوازد را به بخش نوزادان بیمارستان امام خمینی(ره) بروجرد هدیه داد.

انتهای پیام/2304/ذ30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها