امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103720
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۵
تعداد بازدید: 71
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «مرآة البحرین»،‌ گروه‌‌های مخالف بحرینی، ملت این کشور را به ریختن به خیابان‌ها و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «مرآة البحرین»،‌ گروه‌‌های مخالف بحرینی، ملت این کشور را به ریختن به خیابان‌ها و شرکت در تظاهرات گسترده سالروز استقلال کشورشان دعوت کردند.

روز گذشته نیز ملت بحرین در مناطق مختلف این کشور علیه سیاست رژیم آل خلیفه در سایه حضور گسترده نیروهای امنیتی تظاهرات کردند.

تظاهرات کنندگان بحرینی در سالروز استقلال کشورشان، خروج هر چه سریع‌تر اشغالگران و نظامیان وابسته به «سپر جزیره» را خواستار شده‌اند.

هفته گذشته «ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه»، «جریان وفای اسلامی»، «جریان العمل اسلامی»،‌«جنبش خلاص»، «جنبش آزادگان بحرین» و «جنبش آزادی‌ها و دموکراسی – حق» با صدور بیانیه مشترکی تاکید کردند که انقلاب 14 فوریه تداوم طبیعی مبارزات ملت ما در مسیر رهایی از همه انواع اشغالگری و سیطره (بیگانگان) است.

این شش جنبش مخالف نظام بحرین خواستار تشدید فعالیت‌های انقلابی و مقاومت مشروع خود در چهل و سومین سالروز استقلال این کشور از استعمار انگلیس شدند و تاکید کردند که مقاومت مردمی این کشور به دنبال بیرون راندن اشغالگران سعودی و اماراتی و نظامیان متجاوز آنها و همچنین دستیابی به نظام سیاسی جدید است. نظامی که در آن حاکمیت با مردم است و ملت سرنوشت خودش را رقم می‌زند.

بیانیه این شش جنبش انقلابی بحرین بر لزوم ایستادگی مقتدرانه در مقابل دخالت‌های غربی شدند. دخالت‌هایی که در راستای حمایت از نظام منامه و مجهز ساختن آن به انواع ابزار قلع و قمع و اطلاعات به منظور سرکوب انقلاب مسالمت آمیز ملت بحرین صورت می‌گیرند. 

از طرفی دیگر، جمعیت اسلامگرای الوفاق بحرین ملت انقلابی بحرین را به حضور گسترده در تظاهرات روز جمعه (امروز) تحت عنوان «ملتی که عقب نشینی نمی‌شناسد» دعوت کرد و تاکید کرد که این تظاهرات از میدان «کرانه - ابوصبیع» ساعت پنج بعد از ظهر آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها