امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10373
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 73
ژیلا هدایی رئیس کمیته نمایشگاه‌های انجمن هنرمندان نقاش در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس با اعلام این خبر گفت:‌ نمایشگاه فصل بهار و تابستان ...

ژیلا هدایی رئیس کمیته نمایشگاه‌های انجمن هنرمندان نقاش در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس با اعلام این خبر گفت:‌ نمایشگاه فصل بهار و تابستان انجمن هنرمندان نقاش به آثار بانوان نقاش عضو انجمن اختصاص یافته است که از ۱۹ خردادماه در تمامی گالری‌های خانه هنرمندان برپا خواهد شد.

او درباره این آثار گفت: تعداد آثار این نمایشگاه با توجه به ظرفیت گالری‌های خانه هنرمندان محدود خواهد بود. فضای نمایشگاهی خانه هنرمندان ظرفیت حدود ۱۹۰ اثر را دارد و هر هنرمند عضو انجمن یک اثر از آثار سال‌های اخیر خود را به انتخاب خودش به این نمایشگاه ارائه می‌کند.

هدایی تعداد بانوان نقاش عضو انجمن را حدود ۵۵۰ هنرمند عنوان کرد و گفت: در این نمایشگاه آثاری از بانوان نقاش فقید عضو انجمن نیز روی دیوار خواهد رفت که آثارشان را با هماهنگی خانواده آن‌ها در نمایشگاه ارائه خواهیم کرد.

وی همچنین از محدودیت ابعاد آثار این نمایشگاه خبر داد و گفت: با توجه به محدودیت فضای نمایشگاهی در خانه هنرمندان طول آثار ارائه شده حداقل ۳۰ سانت و حداکثر ۱۵۰ سانتی‌متر باید باشد.

رئیس کمیته نمایشگاهی انجمن هنرمندان نقاش دلیل اختصاص این نمایشگاه به آثار بانوان نقاش عضو انجمن را صرفاً به منظور ایجاد تنوع عنوان کرد و گفت: انجمن هنرمندان نقاش هر سال دو نمایشگاه از آثار هنرمندان عضو انجمن در خانه هنرمندان ایران برپا می‌کند که امسال به منظور ایجاد تنوع نمایشگاه فصل بهار و تابستان را به آثار بانوان اختصاص داده‌ایم.

نمایشگاه آثار بانوان نقاش عضو انجمن هنرمندان نقاش ۱۹ خردادماه در تمامی گالری‌های خانه هنرمندان گشایش خواهد یافت و تا ۳۰ خردادماه ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها