امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103735
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۳
تعداد بازدید: 105
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از «آسوشیتد‌پرس»، «هانک جانسن»، نماینده جمهوری خواه کنگره آمریکا اعلام کرد که قصد دارد تا ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از «آسوشیتد‌پرس»، «هانک جانسن»، نماینده جمهوری خواه کنگره آمریکا اعلام کرد که قصد دارد تا لایحه‌ای را به کنگره ارائه کند تا براساس آن محدودیت هایی در راه استفاده از مسلسل و تجهیزات ویژه غیر متعارف موجود در نهادهای امنیتی در سرتاسر این کشور که آزاد اعلام شده است، ایجاد شود.

هانک جانسن در این باره گفت که کشته شدن یک نوجوان در پنج شنبه  در چند روز قبل به دست پلیس در حومه سنت لوییس بیانگر نیاز به بازنگری قوانین در این زمینه است.

وی همچنین خواهان تحقیقات گسترده از سوی وزارت دادگستری آمریکا در این زمینه شده است.

روز شنبه گذشته یک پلیس شهر فرگوسن از ایالت میسوری «مایکل براون» یک نوجوان سیاهپوست 18 ساله غیرمسلح را با ضربات گلوله کشت.

این قانون‌گذار آمریکایی همچنین اظهار داشت که خیابان‌های شهر باید مکان دادو ستد و متعلق به مردم باشد و معابر عمومی جای تانک و اسلحه ام _16 نیست.

وی همچنین از برنامه پنتاگون در انتقال تجهیزات غیر متعارف نظامی به آژانس‌های تامین کننده امنیت و پلیس این کشور انتقاد کرد.

انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها