امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103737
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۳
تعداد بازدید: 108
احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به موضوعات مطرح شده ...

احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به موضوعات مطرح شده درخصوص استیضاح وزیر علوم ازجمله برخی انتصابات در این وزارتخانه و کاهش رشد علمی دانشگاه ها اظهار داشت: بنده عملکرد وزیر را در خصوص انتصاباتش درست نمی‌دانم، به دلیل این که از نیروهایی استفاده کرد که مجلس نسبت به آنها حساسیت دارد.

نماینده مردم تهران ادامه داد: زمانی که دانشگاه ها باید با آرامش اداره شود، دلیلی ندارد که وزیر علوم از بین این همه نیروی علمی، به سراغ کسانی برود که مجلس به آنها حساسیت دارد.

توکلی گفت: این کار به معنای نوعی لجاجت با مجلس است و طبعا آثار منفی دارد و اعتماد را از بین می برد و نوعی تخاصم را با مجلس ایجاد می کند.

وی افزود: بعلاوه اینکه درباره برخی انتصابات ایشان حرف و حدیث زیاد است و به نظرم وزیر علوم از این حیث اشتباه کرد که با انتصاب برخی افراد تفاهم بین مجلس و دولت را از بین برد.

توکلی همچنین در پاسخ به سئوالی پیرامون برخی تلاش‌ها برای استفاده از موضوع بورسیه‌ها درجهت تحت تاثیر قرار دادن روند استیضاح وزیر علوم گفت: گرچه تحصیل افراد با استفاده از بورسیه های غیر قانونی، غلط است، اما نمی توان آن را به تمام بورسیه ها تعمیم داد و باید موضوع به صورت دقیق بررسی شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها