امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103747
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۳
تعداد بازدید: 50
 سیدنظام‌الدین موسوی، مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان، در پی درگذشت جانکاه «مهدی نفر» خبرنگار متعهد ...

 سیدنظام‌الدین موسوی، مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان، در پی درگذشت جانکاه «مهدی نفر» خبرنگار متعهد و پرتلاش اداره کل ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صبح جمعه پیام تسلیتی صادر کرد. 
متن این پیام بدین شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

کُلُّ مَنْ عَلَیْهَا فَانٍ ، وَیَبْقَى وَجْهُ رَبِّکَ ذُو الْجَلَالِ وَالْإِکْرَامِ

انتشار خبر درگذشت جانگداز همکار عزیزمان، جناب آقای «مهدی نفر» خبرنگار متعهد و پرتلاش اداره کل ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، موجب تالم و تاثر اینجانب و خبرنگاران و کارکنان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; شد.

آقای مهدی نفر،خبرنگار ورزشی فعال، اخلاقگرا و متعهد بود که با تلاش و شکیبایی، زندگی خود را برای «ورزش پاک و آرمانگرا» و گستراندن آن در جامعه ورزشی کشور وقف کرد و در این مسیر جهادگونه هیچگاه خلل و سستی نداشت.

اینجانب از طرف خود و همه خبرنگاران و کارکنان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; این ضایعه تلخ و تاسف‌بار را به خانواده محترم ایشان و جامعه ورزشی و رسانه‌ای کشور تسلیت می گویم و برای بازماندگان طلب صبر دارم و علو درجات را برای روح این خبرنگار خستگی‌ناپذیر خواستارم.
سید‌نظام‌الدین موسوی
24/05/1393
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها