امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103762
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۸
تعداد بازدید: 111
آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی در حاشیه هفدهمین کنگره اتحادیه جامعه دانشجویان کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به جنایات غزه اظهار کرد: جنایات ...

آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی در حاشیه هفدهمین کنگره اتحادیه جامعه دانشجویان کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به جنایات غزه اظهار کرد: جنایات صهیونیست‌ها در غزه برای همگان از روز روشن‌تر است به طوری که تمام دنیا این جنایات را محکوم کرده‌اند.

وی افزود: اکثر کشورهایی که فریاد مظلومیت مردم غزه را شنیده‌اند می‌دانند که این جنایات به دست اسرائیل و با پشتیبانی آمریکا و متحدانش صورت می‌گیرد.

موحدی کرمانی تأکید کرد: وظیفه هر مسلمانی است که در مقابل مظلومین غزه و زنان و کودکانشان اقدامات لازم را انجام دهند و مجامع بین‌المللی سکوت خود در برابر این جنایات بشکنند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به آتش‌بس موقت عنوان کرد: آتش‌بس باید با شرایط فلسطینیان همراه باشد و به نفع مردم غزه تمام شود.

وی ادامه داد: آمریکا باید دست از جنایات خود بردارد و حصر مردم غزه را به طور کامل بشکند در غیر این صورت آتش‌بسی که تنها برای نفس تازه کردن اسرائیل باشد به ضرر نیروهای مقاومت و مردم مظلوم غزه است.

مؤسس جامعه روحانیت مبارز در رابطه با طرح تفکیک جنسیتی در ادارات عنوان کرد: این طرح مسلماً به نفع همگان علی‌الخصوص جوانان است که زمینه آلودگی در ادارات و جوامع را کاهش می‌دهد و بنده به شدت با این طرح موافق هستم.

موحدی کرمانی در پایان در رابطه با اظهارات اخیر رئیس جمهور عنوان کرد: رسانه‌ها نباید موضع‌گیری خاصی دربرابر سخنان رئیس جمهور داشته باشند و آن را خیلی بزرگ‌نمایی کنند چرا که رئیس جمهور مانند همه مردم است و معصوم نیست اما بهتر بود این کلمات را استفاده نمی‌کردند.

انتهای پیام/70005/الف/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها