امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103767
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۸
تعداد بازدید: 61
مرتضی قمری وفا، معاون خبر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با انتشار پیامی، درگذشت ناگهانی و تاسف بار «مهدی نفر» خبرنگار ارزشمند اداره کل ورزشی

مرتضی قمری وفا، معاون خبر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با انتشار پیامی، درگذشت ناگهانی و تاسف بار «مهدی نفر» خبرنگار ارزشمند اداره کل ورزشی < a href="http://p313.ir" style="color:red;">پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت قمری وفا به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

اطلاع از درگذشت جناب آقای «مهدی نفر» خبرنگار فعال، اثربخش و خوش روحیه اداره کل ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; بر اثر سانحه رانندگی، همه همکاران و همراهان این برادر متعهد و متخصص را اندوهگین کرد و تاسف و تالم را بر جامعه ورزشی و رسانه ای حاکم ساخت.

مرحوم «مهدی نفر» از جمله خبرنگاران ورزشی بود که برای حاکمیت بخشیدن «اخلاق، تعهد و مسوولیت پذیری» در جامعه ورزشی کشور، بسیار تلاش و مجاهده کرد و البته این جهاد مقدس ایشان و همکاران فهیم شان، تاثیرگذار هم بوده است.  

درگذشت غمگنانه «مهدی نفر» عزیزمان را از طرف خود، مدیران، خبرنگاران و عکاسان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به خانواده محترم ایشان و جامعه ورزشی و رسانه ای کشور تسلیت می گویم و برای آن مرحوم خواستار رحمت واسعه الهی هستم.
مرتضی قمری وفا

معاون خبر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها