امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103778
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۸
تعداد بازدید: 90
علاءالدین بروجردی در حاشیه افتتاح کانون فرهنگی تربیتی شهدای دانش‌آموز غزه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از بروجرد، افزود: اجتماع عظیم شهروندان ...

علاءالدین بروجردی در حاشیه افتتاح کانون فرهنگی تربیتی شهدای دانش‌آموز غزه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از بروجرد، افزود: اجتماع عظیم شهروندان بروجردی و اقدام فرهنگی در نامگذاری این کانون گویای گوشه‌هایی از حمایت

آنان از مردم مسلمان و ستمدیده غزه است.

وی خاطر نشان کرد: شهروندان بروجردی در مقاطع مختلف همگام و همصدا با دیگر مناطق ایران اسلامی و ملل مسلمان و آزادیخواه جهان، خشم و انزجار خود را از جنایات وحشیانه و پلید اسرائیل غاصب به نمایش گذاشته اند.

بروجردی ادامه داد: تجمع مردم مومن بروجرد در حمایت از مسلمانان و کودکان بی دفاع غزه حامل این پیام مهم بود که هیچگاه آنها را تنها نگذاشته و تا آزادی کامل قدس شریف همراه فلسطینیان هستند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این تجمع همچنین گویای اعلام انزجار از اعمال ننگین رژیم غاصب و سفاک اسرائیل بود که در اوج بی رحمی و حیوان صفتی دستشان را به خون هزاران انسان بی گناه آلوده و خوی وحشی گری خودرا دنیا ثابت کردند.

بروجردی تصریح کرد: آنچه مسلم است مسلمانان فلسطین در زیر موشک باران نیز از اهداف والا و مقدس خود در بردار نبوده و با مقاومتی جانانه و تاریخی، آنان را به عقب رانده واجازه ندادند به اهداف خود دست یابند.

وی عنوان کرد: دولتمردان آمریکایی و دیگر کشورهای حامی اسرائیل موفق نشدند با سانسور شدید خبری، چهره کریه و پلید خود را از دید افکار عمومی پنهان کرده و ماهیت آنها برهمگان آشکار شد.

بروجردی افزود: پدران و مادران بروجردی با ابراز تاثر شدید از مشاهده فجایع ننگین تاریخی اسرائیل در کشتار کودکان و نوزادان، تاًلم و همدردی خود را با والدین کودکان فلسطینی اعلام کردند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شهروندان بروجردی در حضور نمایندگان حماس، جهاد اسلامی و حزب الله لبنان قاطعانه حمایت و دفاع خود را از برداران و خواهران مسلمان دینیشان فریاد زدند.

انتهای پیام/2304/س30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها