امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10380
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «حماسه انتخاباتی» نوشته محسن نصری با توجه به فرمایشات رهبر انقلاب ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «حماسه انتخاباتی» نوشته محسن نصری با توجه به فرمایشات رهبر انقلاب در تحقق حماسه سیاسی منتشر شد.

این کتاب که به تازگی توسط نشر «حدیث راه عشق» اصفهان منتشر شده است در راستای اهداف فرهنگی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقای فرهنگ و شاخص های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد، اقدام به تولید و چاپ کتاب «حماسۀ انتخاباتی»  با موضوع مشارکت حداکثری ، انتخاب اصلح است.
 
این کتاب اشاره به پیشینه انتخابات در ایران و بیان شاخص های انتخاب برتر و همچنین مختصات انتخابات ریاست جمهوری در کلام و رهنمود حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دارد،که امید است توانسته باشیم با تولید و توزیع آن گامی دیگر در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و حضور پر شور مردم برداشته باشیم.
 
چاپ اول کتاب «حماسه انتخاباتی» با شمارگان 3000 عنوان و  قیمت30000ریال در قطع پالتویی منتشر شده است. علاقه‌مندان برای تهیه این اثر می‌توانند باشماره  09133165543 تماس حاصل نمایند.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار