امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103805
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به برخورد قاطع و مقتدرانه پلیس ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به برخورد قاطع و مقتدرانه پلیس در راه مبارزه با مواد مخدر به کشف یک محموله سنگین هروئین توسط ماموران پلیس استان اشاره کرد و گفت: در یک عملیات حساب شده و دقیق ماموران انتظامی شهرستان خوربیابانک استان در یکی از مسیرهای مواصلاتی به این شهرستان یک دستگاه کشنده تانکردار را که قصد عبور و انتقال محموله قاچاق مواد مخدر را داشت شناسایی کردند.

سردار آقاخانی با اشاره به اینکه این عملیات برای متوقف کردن خودرو از همان دقایق اولیه ورود به شهرستان خوربیابانک توسط ماموران ادامه داشت، عنوان کرد: در نهایت کشنده مورد نظر در یکی از مسیرها توسط ماموران متوقف و در بازرسی هوشمندانه و دقیق از آن مقدار 864 کیلو و 340 گرم مواد مخدر از نوع هروئین با لفافه که به طرز ماهرانه ای در سقف تانکر کشنده جاسازی شده بود، کشف شد.

رئیس پلیس استان اصفهان با بیان اجرای این عملیات بزرگ توسط ماموران پلیس استان و همکاری ماموران پلیس خراسان جنوبی تصریح کرد: با ناکامی در انتقال این مقدار مواد مخدر راننده خودرو کشنده دستگیر شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها