امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103815
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدرضا رئیس کرمی در جریان دیدار با استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه به منظور تامین سلامت جامعه، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدرضا رئیس کرمی در جریان دیدار با استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه به منظور تامین سلامت جامعه، تشکیل مراکز جامع درمانی در تمامی استانهای کشور ضروری است، افزود: اجرای طرح‌ها و پروژه‌های هلال احمر در حوزه درمان و توانبخشی باید مورد توجه قرار گیرد.

وی در ادامه اظهار داشت: جمعیت‌های هلال احمر استان ها باید توجه بیشتری به حوزه بهداشت، درمان و توانبخشی، داشته باشند و امکانات و توانایی خود را در این بخش افزایش و تکمیل کنند.

رئیس کرمی ادامه داد: با یک برنامه ریزی اصولی و منسجم مراکز درمانی و توانبخشی هلال احمر باید به سمت گسترش و تنوع خدمات خود حرکت کنند و به مراکز جامع درمان و توانبخشی تبدیل شوند.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور همچنین از انبار امدادی و بیمارستان صحرایی ˈآر.دی.اچˈ (RDH) هلال احمر آذربایجان غربی بازدید کرد.

وی در این بازدید با توانایی‌های این جمعیت در حوزه درمان و چگونگی ارائه خدمات اضطراری بهداشتی و درمانی در هنگام بروز حوادث و سوانح آشنا شد.

وی از ساختمان در دست احداث ستاد اداری جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی نیز دیدن و از نزدیک با چگونگی پیشرفت مراحل مختلف این پروژه عمرانی آگاه شد.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از مرکز توانبخشی، داروخانه و انبار امدادی جمعیت هلال احمر در آذربایجان غربی بازدیدهای جداگانه‌ای را به عمل آورد.

در این بازدید مسئول مرکز توانبخشی با ارائه آماری از تعداد مراجعات و واکسینه شده‌ها گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 2700 نفر از حجاج در این مرکز واکسن‌های آنفولانزا و مننژیت را دریافت کرده‌اند.

وی در بازدید دیگری که از داروخانه هلال احمر شهرستان ارومیه به عمل آورد با کمیت، کیفیت و توان دارویی این داروخانه و نحوه پاسخگویی به مراجعه کنندگان آگاه شد.

مدیر این داروخانه با اشاره به تنوع دارویی موجود گفت: با مدریت و پیگیری‌های خوبی که توسط این معاونت صورت گرفته از تنوع و سطح دارویی خوبی برخورداریم حتی بعضی از داروهای کمیاب نیز در این داروخانه به متقاضیان ارائه می‌شود و به جرات می‌توان گفت جزو داروخانه‌های پیشرو در سطح کشور هستیم.

وی در بازدید دیگری که از داروخانه هلال احمر شهرستان ارومیه به عمل آورد با کمیت، کیفیت و توان دارویی این داروخانه و نحوه پاسخگویی به مراجعه کنندگان آشنا شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار