امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103819
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
خبرنگاران و مدیرکل اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  طی پیامی، درگذشت ناگهانی و غم انگیز «مهدی نفر» خبرنگار متعهد و با اخلاق اداره کل ورزشی ...

خبرنگاران و مدیرکل اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  طی پیامی، درگذشت ناگهانی و غم انگیز «مهدی نفر» خبرنگار متعهد و با اخلاق اداره کل ورزشی این خبرگزاری را به مدیر کل ورزشی و خبرنگاران و همکاران آن مرحوم تسلیت گفتند.

متن این پیام به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون

کُلُّ نَفْسٍ ذَآئِقَةُ الْمَوْتِ

خبر درگذشت همکار عزیزمان "مهدی نفر" چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری می‌توان آن را فهم و باور کرد اما افسوس که در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست و باید داغدار آن عزیز بود.

بی شک تلاش‌های آن مرحوم در جهت خدمتی صادقانه به جامعه ورزش کشور بر کسی پوشیده نیست و خاطرات خوب او که تمام تلاشش را معطوف به انجام وظیفه خبرنگاری خود آن هم به بهترین شکل کرده بود از اذهان هیچ کدام از نزدیکان و همکارانش پاک نخواهد شد.

این مصیبت دردناک را که خانواده بزرگ رسانه فارس را متأثر و دردمند کرده است را خدمت خانواده آن عزیز و همکاران و دوستان تسلیت گفته و آرزوی مغفرت و آمرزش برای مرحوم و صبر جزیل برای بازماندگان از درگاه خداوند متعال مسئلت نماییم.

((روحش شاد و یادش گرامی باد))

مدیر کل و خبرنگاران گروه اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها