امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103821
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
محمد فرهادی امروز در حاشیه سفر خود به انزلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس هدف از دیدار خود در اردوی نشاط و امید این شهرستان اظهار کرد: این اردو برای ...

محمد فرهادی امروز در حاشیه سفر خود به انزلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس هدف از دیدار خود در اردوی نشاط و امید این شهرستان اظهار کرد: این اردو برای تعداد 400 نفر از دانشجویان عضو کانون دانشجویی کشور است که به فعالیت گروهی مشغول هستند و تمرین‌های مدیریتی انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه جوانان باید آموزش‌های لازم در خلاقیت و کنترل خشم در توانمندسازی خود داشته باشند افزود: برنامه جمعیت هلال احمر برای آینده شامل تکمیل امکانات امدادی، توسعه فعالیت‌های اجتماعی، حضور سریع و چابک‌کردن مجموعه‌ جمعیت و تقویت امکانات امداد و نجات و... است.

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه باید بخشی از امکانات را تعبیه کنیم، گفت: باید سطح آموزش و فرهنگ و دانش جوانان و دانشجویان و مردم را به طور عمد در زمینه خودامدادی افزایش دهیم.

وی با اشاره به اینکه برای تربیت مربیان و پرسنل جمعیت پایگاه‌های امدادی باید پیگیری شود، به کمک‌های این جمعیت به مردم غزه اشاره کرد.

فرهادی اضافه کرد: از طریق فدراسیون بین‌المللی کمیته صلیب سرخ تاکنون کمک‌هایی را به صورت نقدی انجام داده‌اند که برای مردم غزه در سه نوبت ارسال شد.

به گفته وی، امکانات دارویی و بهداشتی از طریق جمعیت هلال احمر ایران به مردم غزه همچنان در حال ارسال است.

فرهادی برنامه‌های هلال احمر را جامع خواند و خاطرنشان کرد: این برنامه‌ها با محوریت فعالیت‌های بشر دوستانه در جمعیت هلال احمر پیگیری می‌شود.

انتهای پیام/2300/ت30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها