امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103822
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از انزلی، امیر لله‌گانی ظهر امروز در جریان بازدید از اردوی نشاط و امید دانشجویان در بندر انزلی درباره ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از انزلی، امیر لله‌گانی ظهر امروز در جریان بازدید از اردوی نشاط و امید دانشجویان در بندر انزلی درباره برگزاری این اردوگاه اظهار کرد: اردوگاه مهر بندرانزلی، شاخه زیتون منجیل، مشهد و کرمانشاه هستند.

وی با بیان اینکه 26 عنوان اردو در طرح نشاط و شادابی برای گروه‌های سنی پنج تا 29 سال پس از ماه مبارک رمضان آغاز شده است، تصریح کرد: این اردو تا اواخر شهریور ماه امسال ادامه دارد.

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از عضویت بالغ بر 2 میلیون نفر جوان در این سازمان خبر داد و گفت: این اعضای در رده سنی پنج تا 29 سال هستند.

این مسئول، رده سنی پنج تا 18 سال را در گروه کودکان و نوجوانان و رده سنی 18 تا 29 سال را در گروه جوانان عنوان کرد و افزود: بیش از 7 هزار نفر در اردوهای مذکور حضور دارند.

لله‌گانی از برگزاری اردوها ویژه اعضای دبیران، شورای اجرایی و کانون‌ها خبر داد و یادآور شد: در این اردوها مطالب آموزشی و فرهنگی ارائه می‌شود.

وی برگزاری کمپ‌های 16 نفره کارگاه‌های کنترل خشم و خلاقیت را از دیگر برنامه‌ها ذکر کرد و متذکر شد: اردوهای مجزا برای جوانان، طلاب، دانشجویی، طلاب و روستایی برگزار می‌شود.

این مسئول در پایان توانمندسازی کانون‌ها را از جمله برنامه‌های دیگر سازمان جوانان عنوان کرد و یادآور شد: اکنون 75 کانون بشردوستانه در کشور وجود دارد که نگاه کمیتی به آنها نداریم و تلاش ما حفظ این کانون‌ها و افزایش کیفیت کار در آنها است.

انتهای پیام/2300/ذ30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار