امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103856
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 96
 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رژیم صهیونیستی از (17 تیر) به بهانه کشته شدن سه شهرک نشین حملاتی هوایی به غزه را آغاز کرد که این حملات ...

 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رژیم صهیونیستی از (17 تیر) به بهانه کشته شدن سه شهرک نشین حملاتی هوایی به غزه را آغاز کرد که این حملات با پاسخ موشکی نیروهای مقاومت همراه بود.
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از آنکه از پاسخ مقاومت به حملات هوایی خود غافلگیر شد برای جبران شکست خود در افکار عمومی داخلی و خارجی تصمیم به گسترش حملات خود به غزه از زمین، هوا و دریا گرفت که در این حملات دستکم 2 هزار نفر جان خود را از دست دادند که بیش از 400 نفر از قربانیان این حملات ددمنشانه کودکان بی‌گناه باریکه غزه بودند.

حملات صهیونیست‌ها 30 روز ادامه یافت که در این میان دو آتش‌بس 72 ساعته و اینک آتش بسی 125 ساعته حملات صهیونیست‌ها را متوقف کرده است اما این توقف منجر نخواهد شد که جهان جنایات صهیونیست‌ها را در این یک ماه فراموش کنند، از این رو گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; تصمیم به انتشار سلسله تصاویری از این نبرد نابرابر که توسط رسانه‌های جهان و عکاسان بین المللی منتشر شده، گرفته است که قرار است در 7 شماره منتشر شود که بخش اول آن در زیر آمده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها