امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103859
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
شیخ «محمد تقی المولی»، نماینده ترکمن پارلمان عراق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تصریح کرد: مسئولیت ملی و اخلاقی ...

شیخ «محمد تقی المولی»، نماینده ترکمن پارلمان عراق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تصریح کرد: مسئولیت ملی و اخلاقی و شرعی بر همه حکم می‌کند که برای مقابله با تروریسم که وحدت و انسجام عراق و موجودیت آن را هدف گرفته، در یک صف واحد بایستیم.

شیخ المولی افزود: گروه تروریستی تکفیری داعش تلاش می‌کند، پایه‌های تشکیل دهنده جامعه عراق از هر طیف و قومیتی را هذف قرار دهد و ریشه‌های دیرینه آنها در این کشور برکند، ریشه‌هایی که تاریخ آنها به بیش از 7 هزار سال قبل باز می‌گردد و هویت عراقی را نابود کند، به همین دلیل در چنین شرایطی یکپارچه و منسجم کردن صفوف و خطابه‌های ملی برای مقابله با این خطر امری ضروری است.

این نماینده ترکمن پارلمان عراق ادامه داد: آنچه برای ما اهمیت دارد، پایان دادن به بحران و غلبه بر گروه تکفیری داعش و بازگشت آوارگان به مناطق و خانه‌هایشان پس از عملیات تامین امنیت کامل شهرهایشان است.

وی در این راستا خواستار کمک فوری به ویژه از سوی دو وزارتخانه مهاجرت و مهاجرین و کار و امور اجتماعی خانواده‌های آواره و کمک به نجات دیگر خانواده‌هایی شد که در معرض خطر مرگ قرار دارند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها