امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103865
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 70
میلاد عرفان پور مدیر دفتر شعر موسسه شهرستان ادب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، خبر از برگزاری دومین اردوی آموزشی شاعران جوان انقلاب اسلامی ...

میلاد عرفان پور مدیر دفتر شعر موسسه شهرستان ادب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، خبر از برگزاری دومین اردوی آموزشی شاعران جوان انقلاب اسلامی (آفتابگردان‌ها) داد که در سومین دوره از برگزاری مجموعه دوره‌های آموزشی شعر جوان انقلاب برگزار می‌شود.

وی افزود: میزبان این دوره اردو که برای آقایان برگزار می‌شود شهر شهرکرد، یکی از شعرهای شعرخیز کشور و استان چهار محال و بختیاری است و از آنجا که ما دوست داریم همه برنامه‌های ادبی در تهران متمرکز نباشد، برنامه‌های مختلف شهرستان ادب را در شهرستان‌ها برگزار می‌کنیم.

این شاعر جوان اظهار داشت: قبل از این اردوهای شعر آفتابگردان‌ها در شهرهای دماوند، اصفهان، مشهد و ورامین برگزار شده است و اردوی اول دوره سوم در اصفهان،‌ اردوی دوم در شهرکرد و انشاء الله اردوی سوم این دوره اوایل زمستان در مشهد برگزار خواهد شد.

عرفان پور گفت: ما در هر دوره آموزشی شعر جوان انقلاب 3 اردو برای خانم‌ها و 3 اردو برای آقایان داریم که اردوی دوم خانم‌ها نیز انتهای تابستان برگزار می‌شود.

گفتنی است دومین اردوی دور سوم آفتابگردان‌ها از 30 مرداد تا 3 شهریور در شهرکرد برگزار می‌شود و برای تشریح بیشتر برنامه‌های این اردو نشست خبری با حضور خبرنگاران روز یکشنبه ساعت 11:30 در محل موسسه شهرستان ادب برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها