امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103892
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
در پی درگذشت ناگهانی مرحوم مهدی نفر، اداره کل فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; این ضایعه دردناک را به خانواده وی و جامعه ورزش کشور به خصوص ...

در پی درگذشت ناگهانی مرحوم مهدی نفر، اداره کل فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; این ضایعه دردناک را به خانواده وی و جامعه ورزش کشور به خصوص همکاران اداره کل ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; تسلیت گفت.
 


 
متن این پیام به شرح ذیل است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
زدم فریاد خدایا این چه رسمی است
رفیقان را جدا کردن هنر نیست
رفیقان قلب انسانند خدایا
بدون قلب چگونه می‌توان زیست؟

این بار خبرنگار خود سوژه شد و همگان را شوکه کرد. بی‌شک غم‌انگیزترین خبر روز جمعه، خبر درگذشت مهدی نفر بود. کسی که همگان او را به اخلاق خوش می‌شناختند. به قول رفیقی ‫بیشتر از این که مهدی نفر را ببینیم، از او می‌شنیدیم.

دست تقدیر باز هم گلی دیگر را گلچین کرد و با خود برد. در برابر تقدیر حق‌تعالی باید تسلیم بود و رضا.‬ به ذهنمان خوبی‌های مهدی نفر را می‌سپاریم که شوک درگذشتش همه را داغدار کرد.

اداره کل فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این ضایعه جانکاه را به خانواده «نفر»، جامعه بزرگ رسانه‌های ورزشی کشور و به خصوص همکاران عزیزمان در اداره کل ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; تسلیت گفته و ضمن آرزوی مغفرت و علو درجات برای آن مرحوم، از پیشگاه خداوند متعال برای بازماندگان صبر مسئلت دارد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها