امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103902
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،شب گذشته جمعه 24 امرداد در سینما استقلال مراسم تقدیر از سازندگان فیلم امروز توسط موسسه خیریه حضرت محمد(ص)

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،شب گذشته جمعه 24 امرداد در سینما استقلال مراسم تقدیر از سازندگان فیلم امروز توسط موسسه خیریه حضرت محمد(ص) که حمایت از کودکان بدسرپرست  را بر عهده دارد و موسسه رسایش برگزار شد و بازیگران و کارگردان فیلم در سینما استقلال فیلم را با مردم دیدند.
 
عباس کبریایی زاده  رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی طی سخنانی با اشاره به اهمیت فیلم امروز گفت: اثرگذاری فیلم امروز در سیستم بینایی و شنوایی جامعه بسیار موثر است و می تواند  یک انسان را متحول کند.
 
وی ادامه داد: بسیاری از انحرافاتی که امروز در اخلاق اجتماعی جامعه  می بینیم را می توان با فیلم هایی همچون امروز درمان کرد.
 
عباس کبریایی زاده با اشاره به بازی  پرویز پرستویی در فیلم امروز گفت: فیلم هایی که پرستویی بازی کرده و نقش هایی که او ایفا کرده همیشه نشان از یک مسئولیت پذیری را  با خود همراه داشته است و فیلم امروز نیز اینگونه است و نه تنها نشان از مسئولیت پذیر بودن بازیگرش می دهد بلکه  به گسترش مسئولیت پذیری افراد در جامعه کمک می کند و اهمیت می دهد.
 
سید محمد محیط طباطبایی استاد دانشگاه و جامعه شناس نیز طی سخنانی گفت من این فیلم را 2بار دیده ام و این فیلم نشان از 2 صفت فراموش شده ایرانی دارد. اولین صفت این است که جامعه ما ستار العیوب است و همیشه ما به دنبال آبروداری بوده ایم و در فیلم امروز نیز لزوم توجه به ابرو و آبروداری حس می شود.
 
وی  در ادامه افزود: مساله بعدی که در فیلم کاملا مشهود است مسئولیت پذیری اجتماعی است که متاسفانه  امروز در جامعه ما کمتر دیده می شود و افراد سعی می کنند مسئولیت ها را به گردن دیگران بیاندازند.
 
پرویز پرستویی نیز طی سخنانی گفت: یکی از دلایلی که من را قانع کرد تا با عشق در این فیلم کار کنم مساله بی پناهی و بی سرپرستی کودکان و زنانی است که آنها را در جامعه می بینیم و در فیلم نیز به ان اشاره شده است.
 
وی با اشاره به وضعیت جامعه گفت: باید به سمتی حرکت کنیم که همه با هم برانیم و یکدیگر را ببینیم و دوست داشته باشیم.
 
رضا میرکریمی کارگردان فیلم نیز با ابراز خرسندی از وضعیت اکران فیلم گفت: خوشحالم که فیلم مورد استقبال مردم قرار گرفته و مردم با ان احساس مشترک پیدا کرده اند  زیرا بهترین کامیابی برای یک فیلمساز این است که فیلمش دیده شود و تماشاگران با وی در یک حس مشترک شریک شوند.
 
میرکریمی افزود: از بازخوردهایی که از تعدادی از تماشاگران بعد از دیدن فیلم گرفتم متوجه شدم که امروز بسیاری از تماشاگران از فیلم جلوتر هستند.
 
وی ادامه داد: انچه که ما را به سمت ساخت این فیلم کشاند توجه به یک نیاز اخلاقی بود و اینکه نشان بدهیم امروز باید کمی سکوت کنیم و در گمنامی کار کنیم  و از داد و ستد با صفت های اخلاقی خودداری کنیم.
 
شادمهر راستین فیلمنامه نویس نیز طی سخنانی  گفت: خیلی خوشحالم که امروز در جمع تماشاگران و با انها فیلم را می بینم و خوشحالی بیشتر من برای این است که فیلم مورد توجه موسسه نیکوکاری همچون موسسه خیریه حضرت محمد (ص) که حمایت از کودکان بدسرپرست را بر عهده دارد قرار گرفته است.
 
در پایان مراسم  با اهدای لوح تقدیر از بازیگران و سازندگان فیلم امروز تجلیل شد  و عوامل فیلم با تماشاگران فیلم را نگاه کردند.
 
در این مراسم افرادی همچون رضا میرکریمی ، سهیلا گلستانی، پرویز پرستویی ، شادمهر راستین حضور داشتند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها