امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103903
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در گردهمایی رؤسای بیمارستان‌های کشور گفت:‌دولت با مشکل ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در گردهمایی رؤسای بیمارستان‌های کشور گفت:‌دولت با مشکل سلامت مردم در امر بهداشت و درمان توجه ویژه‌ای دارد و رئیس‌جمهور در جلسات متعدد به این وظیفه خود تأکید کرده است.

وی افزود: یکی از برنامه‌های اصلی وزارت بهداشت و دولت ارتقای خدمات در حوزه بهداشت و درمان است چرا که این دو قوه از هم جدا نیستند و دولت به طور جد از آنها حمایت می‌کند.

وزیر بهداشت با بیان اینکه پرداخت از جیب مردم بعد از اجرای طرح تحول کاهش پیدا کرده است، گفت: در گذشته هزینه پرداختی یک بیمار بستری 37 درصد بود که با اجرای طرح تحول به 10 درصد کاهش پیدا کرد.

وی تأکید کرد: هنوز به نقطه مطلوب نرسیده‌‌ایم و من از شما مدیران درخواست دارم تا به ما در پیدا کردن راهکارهای مناسب کمک کنید تا بسته خدمات بهداشتی نیز به سرعت اجرا شود.

هاشمی بسته بهداشتی را مه‌تر از بسته درمان دانست و گفت: در حالی که بسته بهداشتی خیلی مهمتر از بسته درمان بوده اما به دلیل مشکلاتی عقب مانده و هنوز قدم مؤثری در این زمینه برداشته نشده است تا مردم بتوانند خدمات در حوزه بهداشت را لمس کنند.

وی اظهار امیدواری کرد: با همت رؤسای بیمارستان‌ها و مدیران بتوانیم این کار را انجام دهیم و در نیمه دوم سال عقب‌ماندگی ایجاد شده را جبران کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها