امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103908
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 25
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد و جاجرم در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد و جاجرم در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به طی شدن روند منطقی و قانونی استیضاح وزیر علوم، گفت: خواسته‌های استیضاح‌کنندگان مشخص است، در واقع استیضاح یک خواسته عمومی در مجلس است.

وی در توضیح محورهای استیضاح گفت: این محورها در راستای رسالت‌های بر زمین مانده وزارت علوم است، از جمله وظایفی که براساس اساسنامه و قانون باید انجام می‌شده و انجام نگرفته است و نیز کارهایی که قانوناً نباید صورت می‌گرفته ولی آثار آن را در وزارتخانه مشاهده می‌کنیم.

جعفری اعطای فرصت یک ماهه به وزیر علوم را نشان‌دهنده برخورد منطقی نمایندگان با موضوع استیضاح وزیر علوم برشمرد و گفت: نمایندگان قطعاً تسلیم جوسازی رسانه‌ها نمی‌شوند.

نماینده مردم بجنورد و جاجرم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بعضی رسانه‌ها که در حال جوسازی علیه مجلس هستند خیرخواه وزارتخانه نیز نمی‌باشند و انشاءالله روز چهارشنبه نمایندگان تصمیم خود را به بهترین نحو خواهند گرفت و از فضای عمومی مجلس برمی‌آید که استیضاح رأی خواهد آورد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها