امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103912
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 45
شهیندخت مولاوردی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص سالم سازی فضای کار برای زنان گفت: ما هیچ مشکلی با سالم سازی فضای کار نداریم فقط نظر ما این ...

شهیندخت مولاوردی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص سالم سازی فضای کار برای زنان گفت: ما هیچ مشکلی با سالم سازی فضای کار نداریم فقط نظر ما این است که برای سالم سازی فضای کار نباید از روش‌هایی استفاده شود که پاک کردن صورت مسئله را به ذهن متبادر سازد.

وی ادامه داد: باید یک تصمیم درست و کارشناسی در این زمینه اتخاذ شود و راهکارهای ارائه شده تنها به  روش‌های تفکیک جنسیتی منحصر نشود.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در خصوص شرایطی که زنان لازم دارند تا فضای کار برای آنها امنیت داشته باشد، گفت: آنچه  در انقلاب اسلامی به عنوان یک انقلاب فرهنگی آموختیم این است که زن و مرد به عنوان دو انسان تربیت شوند تا در کنار هم بتوانند زندگی و کار کنند.

مولاوردی تصریح کرد: زمانی‌که نگاه انسانی وجود داشته باشد قطعا امنیت روانی و اجتماعی را شاهد خواهیم بود و باید تمام همت ما بر این باشد که این اتفاق بیفتد هرچند با گذشت 35 سال از انقلاب اسلامی هنوز راهکارهای ما معطوف به پاک کردن صورت مسئله است چراکه پاک کردن صورت مسئله به مراتب سهل‌تر از ارائه راهکار و حل مسئله است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار