امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103913
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 102
سهیل کریمی مستندساز در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره آخرین فعالیت های این روزهای خود عنوان کرد: به تازگی آماده سازی موسیقی مستند «غربتستان» ...

سهیل کریمی مستندساز در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره آخرین فعالیت های این روزهای خود عنوان کرد: به تازگی آماده سازی موسیقی مستند «غربتستان» به پایان رسیده است و تا چند هفته آینده تدوین این مستند را آغاز خواهم کرد.

وی در توضیح مستند «غربتستان» گفت: کار تولید این فیلم را اواخر سال 91 آغاز کردم اما بنا به دلایلی ادامه این کار باقی ماند که پس از فیلمبرداری آخرین مستند جدیدم تحت عنوان «مذاکرات» تصمیم به تکمیل مستند «غربتستان» گرفتم.

کریمی درباره داستان مستند «غربتستان» عنوان کرد: این فیلم به شیعیان کشور قزاقستان که در شرایط خاصی زندگی می‌کنند می‌پردازد.

کارگردان مستند «مذاکرات» ادامه داد: علت طولانی شدن مدت تولید این مستند این بود که موسیقی متن این فیلم برای من مهم بود و به همین خاطر به دنبال یک خواننده «عاشیق» بودم تا کار موسیقی را به او بسپارم.

بنابراین گزارش، عوامل تولید مستند «غربتستان» عبارتند از: سهیل کریمی کارگردان، تهیه کننده، تدوینگر، تصویربردار، دیما مرادف راوی، مصطفی افضل زاده، عباسعلی محمدآبادی عوامل تولید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها