امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103915
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برخی از جوانان اصلاح‌طلب که عمدتاً در حزب منحله مشارکت در سال 88 فعال بودند اخیراً ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برخی از جوانان اصلاح‌طلب که عمدتاً در حزب منحله مشارکت در سال 88 فعال بودند اخیراً تشکل جدیدی را تحت عنوان «نـدا» مخفف «نسل دوم اصلاح طلبان» راه‌اندازی کرده‌اند.

برپایه این خبر یکی از اعضای شورای مرکزی این تشکل در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;   تشکل «نـدا» را متشکل از 12 نفر به عنوان هسته مرکزی اعلام کرد.

وی که نخواست نامی از او منتشر شود به فارس گفت:‌ چهره‌هایی همچون صادق خرازی، سجاد سالک و رضا شریفی در هسته مرکزی تشکل مذکور هستند.

این فرد مطلع تصریح کرد:‌ در حال حاضر «نـدا» مراحل اولیه ثبت خود را در وزارت کشور انجام داده است.

وی همچنین در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس که آیا تاکنون با آقای عارف نیز مذاکره‌ای داشته اید؟ گفت:‌در این خصوص با آقای عارف صحبتی نداشتیم و هنوز هم تصمیمی در این باره نگرفته‌ایم.

وی همچنین درخصوص مطرح شدن نام محمد رضا تاجیک به عنوان تئوریسین این تشکل گفت: این طور نیست که برخی مطرح می‌کنند؛ با آقای تاجیک صحبت‌هایی داشتیم اما تاکنون ارتباط تشکیلاتی نداشتیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها