امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10392
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه اقتباسی فیلم را خود چاک هوگن بر اساس قصه کتاب معروف خود- که سال 2010 منتشر شد- ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه اقتباسی فیلم را خود چاک هوگن بر اساس قصه کتاب معروف خود- که سال 2010 منتشر شد- نوشته است.

این کتاب (که به نام« شیطان در تبعید» هم معروف است) یک قصه درام را تعریف می‌کند که در ارتباط با جنگ عراق است و مسائل مربوط به این جنگ، در مرکزیت آن قرار دارد.

شخصیت اصلی قصه کتاب، یکی از سربازان کهنه‌کار جنگ به نام نیل میون است که پس از مدت‌ها حضور در جبهه‌های جنگ عراق، به خانه‌اش در بوستون برمی‌گردد.

با وجود استقبال بالایی که از این سرباز کهنه‌کار در ابتدای ورود به شهر می‌شود، او بزودی خودش را درگیر مسائل و مشکلات زیادی می‌بیند.

او متوجه می‌شود هیچ آینده روشنی پیش رو ندارد و برای گذران زندگی، مجبور است کارهای سخت و طاقت فرسا را قبول کند. این در حالی است که مزد مناسبی هم به او داده نمی‌شود.

نیل میون بزودی با گروه دیگری از سربازان کهنه‌کار جنگ همراه می‌‌شود تا علیه دلالان و توزیع کنندگان مواد مخدر در منطقه بوستون مقابله کند

اما کارهای این گروه با مخالفت‌هایی روبرو می‌شود. از یک سو یک مامور ایالتی باهوش (که احساس می‌کند میون و همکارانش در حال به دست آوردن یک ثروت باد آورده هستند) و از سوی دیگر، گروهی از باج‌گیری‌های نیمه دیوانه جامائیکایی،به جست و جوی میون می‌پردازند.

شرکت مستقل فیلم‌سازی گلوبال پرودیوس، تهیه‌کننده« راهزنان شکر» است. این فیلم با هزینه تولید 30 میلیون دلاری تهیه خواهد شد.

کلید فیلم‌برداری این درام پر تنش اجتماعی برای فصل پائیز زده می‌شود. بازیگران« راهزنان شکر» تا چند هفته دیگر انتخاب و معرفی خواهند شد.

جو کارناهان می‌گوید امیدوار است با ساخت این فیلم بتواند گوشه‌هایی از مشکلاتی را که سربازان جنگ پس از بازگشت به خانه داشتند، مطرح کرده و مورد دید و قضاوت تماشاگران قرار دهد.

این فیلم ساز دو سال قبل درام دلهره‌آور و روان کاوانه «خاکستر»ی را با بازی لیام نیسن به روی پرده سینماها فرستاد. این فیلم فروش خوبی در جدول گیشه نمایش سینماها کرد و اکشن تلخ و سیاه آن، با استقبال منتقدان سینمایی روبرو شد.

برخی گمانه‌زنی‌ها حکایت از آن می‌کند که لیام نیسن (که از دوستان کارناهان هم هست) به عنوان بازیگر با «راهزنان شک»ر همکاری می‌کند.

انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها