امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۹:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103936
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۲۷
تعداد بازدید: 121
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در جریان بازدید از یگان‌های مستقر این نیرو در بوموسی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در جریان بازدید از یگان‌های مستقر این نیرو در بوموسی و در جمع

تفنگداران تیپ امام سجاد(ع) با اشاره به شرایط حساس منطقه‌ای و جهانی، گفت: نیات و اهداف خصمانه دشمنان ضرورت حفظ و تقویت آمادگی های رزمی و دفاعی را بیشتر کرده است.

وی افزود: روند تحولات منطقه‌ای نشان می دهد که کینه و خصومت دشمنان نسبت به جریان مقاومت اسلامی نه تنها کاهش پیدا نکرده که شکل و ابعاد تازه‌ای به خود گرفته است.

 فدوی ادامه داد: در چنین شرایطی حتی یک روز را نیز برای حفظ و تقویت آمادگی های دفاعی از دست نداده و نخواهیم داد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: شرط بهره مندی از یاری و نصرت خدا، حرکت هوشمندانه، آگاهانه و همراه با بصیرت در مسیر ولایت است. وی افزود: کارنامه جنایات ددمنشانه و وحشیانه دشمنان ما در ابعاد گوناگون، موضع حق جویانه و حق طلبانه ما را بیش از پیش آشکار و تأیید کرده و عزم ما را در ادامه مسیری که در پیش گرفته ایم، دو صد چندان کرده است.

فدوی در پایان اظهار داشت: فلسفه خلقت عبودیت و بندگی خدا است و اعتبار انسان به میزان تلاشی است که در راه تحقق زمینه های بندگی و عبودیت خدا انجام می دهد. اسلام اصیل در پی ایجاد شرایطی است که انسان ها بتوانند به دور از منجلاب ها و مفاسد، خالق هستی را عبودیت و بندگی کرده و مراتب کمال را طی کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها