امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103966
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
 سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و یکی از امضاءکنندگان نامه استیضاح فرجی دانا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه ...

 سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و یکی از امضاءکنندگان نامه استیضاح فرجی دانا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: استیضاح وزیر علوم، هیچ ارتباطی با بحث‌ها و بازی‌های سیاسی ندارد و این موضوع به خاطر عملکرد فرجی‌دانا است.

وی افزود: نمایندگان مجلس با مشاهده عملکرد وزیر علوم احساس خطر و نگرانی کردند، برای رفع این موضوع هم تلاش‌هایی صورت گرفت، حتی رئیس مجلس پادرمیانی کرد و یک فرصت یک ماهه هم داده شد تا وزارت علوم به اصلاح این نگرانی‌های بپردازد ولی فرجی‌دانا هیچ اقدامی در راستای برطرف کردن نگرانی‌های نمایندگان مردم نکرد.

حسینی تاکید کرد: عدم اقدام فرجی‌دانا برای رفع دغدغه‌های نمایندگان مجلس مشخص کرد که در این رفتار عمد و قصدی وجود دارد و نمایندگان مجلس به خاطر اینکه وظیفه دارند از اصول و مبانی جمهوری اسلامی دفاع کنند و خطوط قرمز نظام را حفظ کنند بر اساس این احساس وظیفه، استیضاح وزیر علوم را مطرح کردند.

وی تصریح کرد: پادرمیانی رئیس مجلس برای حل این مشکلات در وزارت علوم، جلسه و نشست نمایندگان با فرجی‌دانا و مطرح کردن نگرانی‌ها و همچنین فرصت یک ماهه به وی برای رفع این نگرانی‌ها نشان دهنده این است که نمایندگان مجلس نگاه سیاسی به این استیضاح ندارند.

نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: من به عنوان یک اصولگرای مستقل وظیفه دارم از اصول نظام دفاع کنم و برای رفع خطراتی که نظام جمهوری اسلامی به ویژه در حوزه علم، دستاوردهای علمی و دانشگاه‌ها با آن مواجه است، تلاش کنم، به همین خاطر تصمیم گرفتم نامه استیضاح فرجی‌دانا را امضاء کنم.

حسینی در خاتمه اظهار داشت: به استیضاح وزیر علوم نگاهی کاملا فنی، اجرایی و  کارآمد دارم و نگاه سیاسی به این موضوع را قبول ندارم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها